Triathlon Krainą Bugu 2019

Logo zawodów Triathlon Krainą Bugu 2019
Data01-09-2019 ( pozostało )
AdresJanów Podlaski (woj. lubelskie)
DystanseTriathlon - inne
Linkhttp://www.triathlonkrainabugu.pl/
Widzisz błędną lub niekompletną informację? Zgłoś to klikając tutaj.

Opis zawodów

Cel wydarzenia

Triathlon Kraina Bugu powstał z myślą o osobach niepełnosprawnych. Przychód z opłat startowych i wpłat od sponsorów zostanie przeznaczony na  mieszkania chronione, które zapewniają warunki samodzielnego funkcjonowania w środowisku.

Mieszkanie chronione jest formą pomocy społecznej przygotowującą osoby tam przebywające, pod opieką specjalistów, do prowadzenia samodzielnego życia. Osoby niepełnosprawne mają prawo do normalnego życia w społeczeństwie. Nie powinni być zamknięci w „czterech ścianach” zdani na samych siebie. Tacy ludzie są zależni od najbliższej rodziny, zwykle rodziców, opiekunów, a co stanie się, gdy ich zabranie? Wychodząc naprzeciw potrzebom osób niepełnosprawnych zrodził się pomysł na stworzenie mieszkań chronionych w Siedlcach. Przebywające tam osoby, będą przygotowywane przez specjalistów do prowadzenia samodzielnego życia.

Pierwsza edycja Triathlonu Charytatywnego Kraina Bugu odbyła się 2 września 2018 r.

 

Zasady Triathlonu

Drużyny 3-4 osobowe. W każdym składzie musi być min. 1 osoba odmiennej płci.

1 os. – bieg – 24 km
1-2 os. - spływ kajakowy - 33 km
1 os. - wyścig rowerowy - 76 km

Udział w Triathlonie mogą wziąć drużyny reprezentujące: firmy, rodziny, kluby sportowe.

Zwycięża drużyna, która uzyska najkrótszy łączny czas NAGRODA GŁÓWNA 10 000 zł w dwóch kategoriach: drużyny profesjonalne i amatorskie

Dodatkowe nagrody indywidualne w każdej kategorii (bieg, spływ kajakowy, rower) z podziałem na kobiety i mężczyzn

 

Znajdź noclego w terminie od 31-08-2019 do 01-09-2019 dzięki Booking.com w lokalizacji Janów Podlaski (Lubelskie), ulica . Za każdą rezerwację którą zrobicie przez naszą stronę otrzymamy prowizję, za którą od razu dziękujemy!

Garmin Forerunner 235 - Promocja

Zawody triathlonowe w okolicy

Odległość [km]Nazwa ZawodówStart
79.37 (km) Żelazny Triathlon 201901-06-2019

Książka Patrick'a Hagermana, Trening Siłowy do Triathlonu, to kompletny program treningowy, idealny dla rozpoczynających przygodę z triathlonem jak i średniozaawansowanych. Poradnik oprócz programów treningowych zawiera listę ćwiczeń poprawiających moc, szybkość i wytrzymałość mięśniową.