Ze względu na zagrożenie empidemią COVID-19 wiele zawodów zostało odwołanych lub przełożonych. Sprawdź listę zawodów dotkniętych epidemią koronawirusa.

Triathlon Garwoliński 2020

Logo Zawodów Triathlon Garwoliński 2020
Data27-06-2020 ( pozostało )
AdresGarwolin, Mazowieckie Polska
DystanseTriathlon - sprint (750 m / 20 km / 5 km)
Linkhttp://csik.garwolin.pl
OrganizatorCSiK Garwolin
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Impreza zostanie rozegrana bez udziału publiczności.

750 metrów do przepłynięcia, 20 km do przejechania rowerem i 5 km biegu -  27 czerwca wystartuje VII Triathlon Garwoliński. 

Triathlon Garwoliński jest dedykowany wszystkim miłośnikom pływania, jazdy na rowerze i biegania, którzy ukończyli 16. rok życia. Zawodnicy będą mieli do przepłynięcia 750 metrów (Jezioro Mamut), do pokonania rowerem 20 km, a do przebiegnięcia 5 km. Start, meta i strefa zmian będą się znajdować w Parku Wodnym “Mamut” w Rębkowie. Trasa rowerowa będzie prowadziła do Huty Garwolińskiej, a bieg odbędzie się drogami serwisowymi przy obwodnicy.

 

Znajdź nocleg od 26-06-2020 do 27-06-2020 z Booking.com w lokalizacji Garwolin (Polska)

Wydarzenia w pobliżu

[km]Nazwa WydarzeniaData startu
73.02 Garmin Iron Triathlon Nieporęt 202029-08-2020

Kolejna świetna książka znanego i cenionego w środowisku Toma Holland'a, eksperta w dziedzinie fitnessu oraz praktyka który ukończył 15 triathlonów IronMan. Wyobraź sobie, że za trzy miesiące zrealizujesz jedno ze swoich marzeń i ukończysz triatlon. Jest to możliwe dzięki wsparciu i radzie świetnego podręcznika Toma Hollanda Przygotowanie do triatlonu. Książka zawiera kompletny zakres inspirujących i ekscytujących metod treningowych, w tym 12 nowych planów treningowych, które kładą nacisk na to, co powinieneś robić codziennie, począwszy od dzisiaj, aż do dnia wielkiej imprezy, aby osiągnąć sukces startowy.