Paratriathlon Kraina Liwca 2024

Logo Zawodów Paratriathlon Kraina Liwca 2024
Data20-04-2024
AdresŁochów, Mazowieckie Polska
DystanseParatriathlon (6km / 16km / 22km)
Linkhttps://www.paratriathlonkrainaliwca.pl
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Paratriathlon Kraina Liwca 2024. Fundacja Leny Grochowskiej wraz ze Stowarzyszeniem Wspólnota Arche zaprasza wiosną do Krainy Liwca. Miejsca, w którym zintegrują się osoby niepełnosprawne z pełnosprawnymi i wezmą udział w rozgrywkach sportowych. Zapraszamy w podróż po nieoczywistych, nieodkrytych, dzikich i fascynujących Krainach Polskich. Krainach skupionych wokół kilkunastu polskich miast, w których łatwo zboczyć z trasy, wpaść po uszy w przyrodę. Tym razem zapraszamy do malowniczej Doliny Liwca położonej w województwie mazowieckim na terenie powiatu węgrowskiego i siedleckiego. Teren ten rozciąga się nad rzeką Liwiec, będącą dopływem Bugu, która posiada urozmaicone brzegi - od wysokich skarp po płaskie mielizny, otwierające widok na rozległe, malowniczo położone łąki i pastwiska.

Paratriathlonu nie pokonujesz sam – to zawody DRUŻYNOWE. W skład sztafety wchodzą 3-4 osoby, a każda z nich do pokonania będzie miała jeden z etapów. W spływie kajakowym dopuszcza się drużyny 2-osobowe. W drużynach biorącej udział w Paratriathlonie, minimum 1 zawodnik musi posiadać orzeczenie o niepełnosprawności fizycznej lub intelektualnej. Jeśli brakuje Wam zawodnika, pracownik Fundacji Leny Grochowskiej może stać się jednym z nich. To sposób na integrację z osobami z niepełnosprawnościami i stworzenie DRUŻYNY MARZEŃ.

Dystanse: 1 os. – bieg – 6 km 1-2 os. - spływ kajakowy - 16 km 1 os. - wyścig rowerowy - 22 km. Opłata za udział całej drużyny wynosi: 300 zł do 31.01.2024 r. 400 zł do 29.02.2024 r. 500 zł do 31.03.2024 r. 600 zł do 09.04.2024 r.

Znajdź nocleg od 19-04-2024 do 20-04-2024 z Booking.com w lokalizacji Łochów (Polska)

Canyon Speedmax CF – Nowa era w triathlonie
Canyon Speedmax CF – Nowa era w triathlonie

Canyon zaprezentował dwa nowe modele roweru Speedmax CF. Modele Speedmax stały się synonimem innowacji i wydajności, ustanawiając nowe standardy w

Czytaj dalej
Odwołanie WTCS w Abu Dhabi i Rozszerzenie List Startowych
Odwołanie WTCS w Abu Dhabi i Rozszerzenie List Startowych

Pierwsze zawody World Triathlon Championship Series (WTCS) roku, które miały się odbyć w Abu Dhabi, zostały nagle odwołane w dniu wyścigu z powodu ekstremalnych warunków pogodowych.

Czytaj dalej