Nocna Łódzka Triada 3/3 2018

Zawody są częścią cyklu: Nocna Łódzka TRIada - triathlony pod dachem

Logo Zawodów Nocna Łódzka Triada 3/3 2018
Data10-02-2018
AdresZgierz, Łódzkie Polska
DystanseTriathlon pod dachem (10 min / 10 min / 10 min)
Linkhttps://www.facebook.com
OrganizatorCelironman
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym przedsięwzięciu. Podczas Nocnej Łódzkiej Triady będziecie mogli rywalizować w triathlonie pod dachem. Wydarzenie składa się z trzech etapów nawiązujących do formatu znanego jako eliminator i występującego podczas zawodów Super League Triathlon.

Podczas pierwszego etapu, który odbędzie się 9.12.17 zawodnicy rywalizują w triathlonie o typowej kolejności dyscyplin - pływanie, kolarstwo, bieg. Drugi etap odbędzie się 13.01.2018 i tutaj pojawia się zmiana w kolejności etapów - zawodnicy zaczną od kolarstwa, następnie będą biegać, a pływanie zaliczą jako ostatnie. Trzeci etap odbędzie się 10.02.2018, a zawodnicy najpierw pobiegną, potem popłyną i całość zakończą etapem rowerowym.

W tych zawodach nie ma dystansów. Każdy etap rozgrywany jest przez 10 minut. Czas zmiany to maksymalnie 5 minut i nie jest wliczany do końcowego rezultatu. O zwycięstwie decyduje najdłuższy dystans wszystkich trzech konkurencji oraz suma najlepszych dwóch finalnych wyników z całego cyklu.

O kolejności na koniec cyklu decyduje suma punktów za 3 konkurencje (zajęte miejsca) z dwóch najlepszych wyników spośród 3 edycji, osobno kobiety osobno mężczyźni (mniejsza ilość punktów wygrywa). W przypadku takiej samej liczby punktów decyduje większa ilość wyższych miejsc pomiędzy zainteresowanymi osobami. W przypadku jednakowego wyniku podczas którejkolwiek z konkurencji kolejne miejsca będą zsumowane i podzielone na dwa (dla przykładu 3 i 4 miejsce to 7pkt w przypadku takiego samego wyniku obaj zawodnicy otrzymują 3,5pkt)

Znajdź nocleg od 09-02-2018 do 10-02-2018 z Booking.com w lokalizacji Zgierz (Polska)

Triumf Keulena i sukces Kacpra Stępniaka na Singapore T100
Triumf Keulena i sukces Kacpra Stępniaka na Singapore T100

Youri Keulen zwycięża na Singapore T100 Triathlon World Tour, dominując dzięki agresywnemu stylowi wyścigowemu. Kacper Stępniak zajmuje imponujące ósme miejsce.

Czytaj dalej
Olav Aleksander Bu: Architekt sukcesów Blummenfelta i Idena
Olav Aleksander Bu: Architekt sukcesów Blummenfelta i Idena

Olav Aleksander Bu odegrał kluczową rolę w osiągnięciach olimpijskich Kristiana Blummenfelta oraz rekordowych wynikach Gustava Idena

Czytaj dalej