Nocna Łódzka Triada 2/3 2018

Zawody są częścią cyklu: Nocna Łódzka TRIada - triathlony pod dachem

Logo Zawodów Nocna Łódzka Triada 2/3 2018
Data13-01-2018
AdresZgierz, Łódzkie Polska
DystanseTriathlon pod dachem (10 min / 10 min / 10 min)
Linkhttps://www.facebook.com
OrganizatorCelironman
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym przedsięwzięciu. Podczas Nocnej Łódzkiej Triady będziecie mogli rywalizować w triathlonie pod dachem. Wydarzenie składa się z trzech etapów nawiązujących do formatu znanego jako eliminator i występującego podczas zawodów Super League Triathlon.

Podczas pierwszego etapu, który odbędzie się 9.12.17 zawodnicy rywalizują w triathlonie o typowej kolejności dyscyplin - pływanie, kolarstwo, bieg. Drugi etap odbędzie się 13.01.2018 i tutaj pojawia się zmiana w kolejności etapów - zawodnicy zaczną od kolarstwa, następnie będą biegać, a pływanie zaliczą jako ostatnie. Trzeci etap odbędzie się 10.02.2018, a zawodnicy najpierw pobiegną, potem popłyną i całość zakończą etapem rowerowym.

W tych zawodach nie ma dystansów. Każdy etap rozgrywany jest przez 10 minut. Czas zmiany to maksymalnie 5 minut i nie jest wliczany do końcowego rezultatu. O zwycięstwie decyduje najdłuższy dystans wszystkich trzech konkurencji oraz suma najlepszych dwóch finalnych wyników z całego cyklu.

O kolejności na koniec cyklu decyduje suma punktów za 3 konkurencje (zajęte miejsca) z dwóch najlepszych wyników spośród 3 edycji, osobno kobiety osobno mężczyźni (mniejsza ilość punktów wygrywa). W przypadku takiej samej liczby punktów decyduje większa ilość wyższych miejsc pomiędzy zainteresowanymi osobami. W przypadku jednakowego wyniku podczas którejkolwiek z konkurencji kolejne miejsca będą zsumowane i podzielone na dwa (dla przykładu 3 i 4 miejsce to 7pkt w przypadku takiego samego wyniku obaj zawodnicy otrzymują 3,5pkt)

Znajdź nocleg od 12-01-2018 do 13-01-2018 z Booking.com w lokalizacji Zgierz (Polska)

Jonas Deichmann: Wyzwanie 120 x Ironman w 120 dni
Jonas Deichmann: Wyzwanie 120 x Ironman w 120 dni

Jonas Deichmann, znany z niesamowitych wyczynów, podejmuje kolejne wyzwanie – 120 ironman’ów w 120 dni.

Czytaj dalej
Mistrzostwa Świata UCI w e-kolarstwie w Abu Dhabi
Mistrzostwa Świata UCI w e-kolarstwie w Abu Dhabi

MyWhoosh wraz z Unią Kolarską Międzynarodową (UCI) organizują czwartą edycję Mistrzostw Świata UCI w e-kolarstwie.

Czytaj dalej