Nowy KalendarzTriathlonowy.pl

Duathlon Garwoliński 2023

Logo Zawodów Duathlon Garwoliński 2023
Data30-04-2023
AdresGarwolin, Mazowieckie Polska
DystanseDuathlon (5km / 20km / 2,5km)
Linkhttp://csik.garwolin.pl
OrganizatorCSiK Garwolin
Koszt60 PLN
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

VIII Duathlon Garwoliński to sportowe zawody zorganizowane przez Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, we współpracy z Garwolińskim Stowarzyszeniem Kolarskim ,,Horyzont”i Stowarzyszeniem Truchtacz.pl. Celem zawodów jest popularyzacja kolarstwa, biegania i turystyki rowerowej, zachęcanie do prowadzenia zdrowego trybu życia oraz integracja miłośników jazdy na rowerze oraz biegania.

Zawody odbędą się 30 kwietnia 2023 roku na terenach przy zbiorniku retencyjnym w Garwolinie. Bieg o długości 5 km odbędzie się wokół zbiornika retencyjnego, natomiast jazda rowerem o długości 20 km zostanie przeprowadzona po okolicznych drogach publicznych. Mapa trasy wyścigu zostanie udostępniona uczestnikom na tydzień przed wyścigiem. Oba biegi o łącznej długości 2,5 km odbędą się na terenach startu i mety.

Trasy biegowe i rowerowe będą oznaczone za pomocą tabliczek kierunkowych oraz taśm foliowych, a na trasie będą zlokalizowane punkty kontrolne. Trasa zawodów będzie zabezpieczona przez służbę porządkową organizatora oraz ratowników medycznych, którzy udzielą pierwszej pomocy w przypadku wypadku lub kontuzji. Zawodnicy będący świadkami sytuacji wymagającej interwencji medycznej zobowiązani są do natychmiastowego powiadomienia Organizatora lub dzwonienia na numer alarmowy Organizatora - 604 108 437 lub 112.

Ominięcie punktu kontrolnego będzie karane, a dystanse podane w regulaminie są zbliżone. VIII Duathlon Garwoliński to świetna okazja do połączenia sportowej rywalizacji z zabawą, rekreacją i wypoczynkiem w pięknej okolicy Garwolina


Link do zapisów:https://zapisy.personalbest.pl/viii-duathlon-garwolinski-v8948

Znajdź nocleg od 29-04-2023 do 30-04-2023 z Booking.com w lokalizacji Garwolin (Polska)

Akcesoria do treningu w triathlonie 2024
Akcesoria do treningu w triathlonie 2024

Jakie akcesoria do treningu w triathlonie wybrać w 2024 roku. Triathlon to wymagający sport, który łączy pływanie, jazdę na rowerze i bieganie. Każda z tych dyscyplin ma swoje specyficzne wyzwania i wymaga odpowiedniego przygotowania i sprzętu.

Czytaj dalej
Jak trenować do triathlonu w upalne dni?
Jak trenować do triathlonu w upalne dni?

Trenowanie w gorących warunkach stanowi istotny element przygotowań dla sportowców, zwłaszcza tych, którzy biorą udział w triathlonie.

Czytaj dalej