Nowy KalendarzTriathlonowy.pl

TriGar Duathlon Tor Poznań 2023

Logo Zawodów TriGar Duathlon Tor Poznań 2023
Data06-05-2023
AdresPoznań, Wielkopolskie Polska
DystanseDuathlon (5km / 16km / 2km)
Linkhttps://duathlonpoznan.pl
OrganizatorAutomobilklub Wielkopolski
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

TriGar Duathlon Tor Poznań 2023 odbędzie się 6 maja 2023 roku na Torze Poznań. Start o godzinie 9:00. Trasa zawodów składa się z biegu (5 km), jazdy na rowerze (16 km) oraz biegu finałowego (2 km). Cała trasa będzie prowadzić po wyścigowym torze, który sprzyja szybkiemu ściganiu. To świetna okazja do pobicia rekordów życiowych! Zawodnicy będą walczyć o Puchar Prezesa Automobilklubu Wielkopolski. Na tym samym torze, w lipcu, odbędzie się także etap Tour de Pologne. Meta pierwszego etapu znajdować się będzie właśnie tutaj. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Trigar Duathlon Tor Poznań!

Klasyfikacja podczas Trigar Duathlon Tor Poznań obejmuje kilka kategorii. Pierwszą z nich jest klasyfikacja generalna dla kobiet i mężczyzn. Druga kategoria to wiekowa klasyfikacja dla kobiet i mężczyzn, podzielona na 6 przedziałów wiekowych: 14-18, 19-29, 30-39, 40-49, 50-59 oraz 60+.

Trzecia kategoria to V Puchar Wielkopolski Służb Mundurowych, która obejmuje kobiety i mężczyzn. Organizator zastrzega sobie prawo do ustalenia dodatkowych kategorii.

Osoby nagrodzone w klasyfikacji generalnej nie są nagradzane w kategorii wiekowej. Zawodnicy są liczeni według czasu brutto, czyli z uwzględnieniem strefy zmian. Komunikat końcowy zostanie umieszczony na oficjalnej stronie Duathlonu i będzie można go pobrać.

Znajdź nocleg od 05-05-2023 do 06-05-2023 z Booking.com w lokalizacji Poznań (Polska)

Akcesoria do treningu w triathlonie 2024
Akcesoria do treningu w triathlonie 2024

Jakie akcesoria do treningu w triathlonie wybrać w 2024 roku. Triathlon to wymagający sport, który łączy pływanie, jazdę na rowerze i bieganie. Każda z tych dyscyplin ma swoje specyficzne wyzwania i wymaga odpowiedniego przygotowania i sprzętu.

Czytaj dalej
Jak trenować do triathlonu w upalne dni?
Jak trenować do triathlonu w upalne dni?

Trenowanie w gorących warunkach stanowi istotny element przygotowań dla sportowców, zwłaszcza tych, którzy biorą udział w triathlonie.

Czytaj dalej