Ze względu na zagrożenie empidemią COVID-19 wiele zawodów zostało odwołanych lub przełożonych. Sprawdź listę zawodów dotkniętych epidemią koronawirusa.

Wydarzenie zostało przesunięte w czasie, nowa data w trakcie ustalania

6. Duathlon Tor Poznań 2020 - event postponed

Logo Zawodów 6. Duathlon Tor Poznań 2020
Data18-04-2020 ( pozostało )
AdresPoznań, Wielkopolskie Polska
DystanseDuathlon (5 km / 16 km / 2 km)
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

To jedyny w swoim rodzaju duathlon na wyścigowym torze samochodowym i motocyklowym. Szybka trasa, profilowane zakręty i okazja do rekordowych osiągów prędkości. Razem z duathlonem wystartuje 6. Bieg Formuła 1 na 5 km. To okazja do ustanowienia "życiówki" na bardzo szybkiej trasie. Duathlon rozegrany jest w formule 5km - bieg, 16km - rower oraz 2km bieg.

Znajdź nocleg od 17-04-2020 do 18-04-2020 z Booking.com w lokalizacji Poznań (Polska)

53.65 JBL Triathlon Sieraków 202029-05-2020

Kolejna świetna książka znanego i cenionego w środowisku Toma Holland'a, eksperta w dziedzinie fitnessu oraz praktyka który ukończył 15 triathlonów IronMan. Wyobraź sobie, że za trzy miesiące zrealizujesz jedno ze swoich marzeń i ukończysz triatlon. Jest to możliwe dzięki wsparciu i radzie świetnego podręcznika Toma Hollanda Przygotowanie do triatlonu. Książka zawiera kompletny zakres inspirujących i ekscytujących metod treningowych, w tym 12 nowych planów treningowych, które kładą nacisk na to, co powinieneś robić codziennie, począwszy od dzisiaj, aż do dnia wielkiej imprezy, aby osiągnąć sukces startowy.