Triathlon Lipiany 2019

Logo Zawodów Triathlon Lipiany 2019
Data16-06-2019 ( pozostało )
AdresLipiany (woj. zachodniopomorskie)
DystanseSztafeta - dystans olimpijski (1500m / 40km / 10km)
Sztafeta - sprint (750m / 20km / 5km)
Triathlon - olimpijski (1500m / 40km / 10km)
Triathlon - sprint (750m / 20km / 5km)
Linkhttp://triathlon-lipiany.pl/
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

IV edycja Triathlon Lipiany odbedzie sie 16 czerwca 2019 roku. Dystanse niezmienne od początku, czyli Sprint i Olimpijka. Możliwość sicigania sie na na tych dystansach także w formule Sztafet. Pływanie w naturalnym jeziorze, szeroka, z dobra nawierzchnią trasa kolarska, klimatyczna trasa biegowa. Zawodnicy którzy już tu startowali, bardzo cenią niepowtarzalną, kameralną atmosferę zawodów. W ramach Triathlonu Lipiany po raz drugi rozegrane zostaną Nieoficjalne Mistrzostwa Świata Sympatyków Klubu Sportowego NIemaniemogę, czyli akcja charytatywna, której inicjatorem jest Marcin Konieczny MKON. Zapraszamy 

Znajdź nocleg od 15-06-2019 do 16-06-2019 dzięki Booking.com w lokalizacji Lipiany (Zachodniopomorskie), Barlinecka. Za każdą rezerwacje zrobionę przez naszą stronę, otrzymamy prowizję od Booking.com, z góry dziękujemy za wszystkie rezerwacje!.

Triathlon - Plany Treningowe

Wydarzenia w pobliżu

Przykro nam, ale nie mamy w bazie żadnych wydarzeń z okolicy

Kolejna świetna książka znanego i cenionego w środowisku Toma Holland'a, eksperta w dziedzinie fitnessu oraz praktyka który ukończył 15 triathlonów IronMan. Wyobraź sobie, że za trzy miesiące zrealizujesz jedno ze swoich marzeń i ukończysz triatlon. Jest to możliwe dzięki wsparciu i radzie świetnego podręcznika Toma Hollanda Przygotowanie do triatlonu. Książka zawiera kompletny zakres inspirujących i ekscytujących metod treningowych, w tym 12 nowych planów treningowych, które kładą nacisk na to, co powinieneś robić codziennie, począwszy od dzisiaj, aż do dnia wielkiej imprezy, aby osiągnąć sukces startowy.