Triathlon Gdańsk MTB 2019

Logo Zawodów Triathlon Gdańsk MTB 2019
Data05-05-2019 ( pozostało )
AdresGdańsk 80-366 (woj. pomorskie)
DystanseCross Triathlon (600m / 15,9km / 3km)
Linkhttp://triathlongdansk.pl/
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

V edycja tych nietypowych zawodów na początek sezonu. Przez wielu zawodników traktowana jako ostateczny test formy, a przez innych jako zapoznanie się z dyscypliną.Rywalizacja odbywa się na pływalni AWFiS. Nastepnie przenosi się bezpośrednim wybiegiem z pływalni na powietrze gdzie na rowerach MTB pokonuje się wymagające trasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Rywalizacja kończy się na bieżni lekkoatletycznej. Nietypowa forma tych zawodów przyciąga zawodników od amatora po zawodników kategorii pro. Dystans to 600m pływania 15.9km na rowerze 3 km biegu.

Znajdź nocleg od 04-05-2019 do 05-05-2019 dzięki Booking.com w lokalizacji Gdańsk 80-366 (Pomorskie), Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk. Za każdą rezerwacje zrobionę przez naszą stronę, otrzymamy prowizję od Booking.com, z góry dziękujemy za wszystkie rezerwacje!.

Triathlon - Plany Treningowe

Wydarzenia w pobliżu

Przykro nam, ale nie mamy w bazie żadnych wydarzeń z okolicy

Kolejna świetna książka znanego i cenionego w środowisku Toma Holland'a, eksperta w dziedzinie fitnessu oraz praktyka który ukończył 15 triathlonów IronMan. Wyobraź sobie, że za trzy miesiące zrealizujesz jedno ze swoich marzeń i ukończysz triatlon. Jest to możliwe dzięki wsparciu i radzie świetnego podręcznika Toma Hollanda Przygotowanie do triatlonu. Książka zawiera kompletny zakres inspirujących i ekscytujących metod treningowych, w tym 12 nowych planów treningowych, które kładą nacisk na to, co powinieneś robić codziennie, począwszy od dzisiaj, aż do dnia wielkiej imprezy, aby osiągnąć sukces startowy.