Data | 11-04-2021 |
---|---|
Adres | Szczecin , Zachodniopomorskie Polska |
Dystanse | Bieg (5km) Duathlon - cross (5km / 12km / 5km) |
Link | http://www.crossduathlony.pl |
O imprezie:
Jedyny w regionie Cross Duathlon, w którym zawodnicy ściągają się wokół wieży Quistorpa - pięknego, ale mocno zniszczonego punktu widokowego w Lasku Arkońskim. Malownicza, ale trudna trasa biegu przełajowego i etapu rowerowego przyciągają szerokie grono zawodników szukających prawdziwych sportowych wyzwań. Termin imprezy pozwala sprawdzić swoją formę przed głównymi startami zaplanowanymi na 2021 rok.
Impreza wraca do Szczecina po 4 latach nieobecności i mamy nadzieję, że zagości na stałe w kalendarzu imprez sportowych Szczecina. Ze względu na koronawirusa zawody w 2020 się nie odbyły.
SZTURM NA WIEŻĘ 2020 – Szczecin, Las Arkoński –11.04.2020 r.
[km] | Nazwa Wydarzenia | Data startu |
---|---|---|
83.3 | Greatman Kłodawa Triathlon 2024 | 17-08-2024 |
Kristian Blummenfelt, mistrz olimpijski w triathlonie, skupia się na obronie tytułu w Paryżu – cel złoto olimpijskie i bieg poniżej 29 minut.
Czytaj dalejJuż w przyszłym roku, Tomasz Lus i Jurand Czabański, dwaj zawodnicy z Polski, zmierzą się z niezwykłym wyzwaniem. We włoskim Desanzano del Garda odbędą się zawody ultratriathlonu na dystansie 30x Ironman.
Czytaj dalej