Nowy KalendarzTriathlonowy.pl

Marconi Duathlon Świdnica 2024

Logo Zawodów Marconi Duathlon Świdnica 2024
Data19-05-2024
AdresŚwidnica, Dolnośląskie Polska
DystanseDuathlon (10km / 40km / 5km) ( Classic )
Duathlon (5km / 20km / 2,5km) ( Sprint )
Linkhttps://www.facebook.com
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

W dniu 19 maja 2024 r. w malowniczej Świdnicy odbędzie się już VI edycja prestiżowych zawodów Marconi Duathlon Świdnica. Impreza ta przyciąga zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, którzy są gotowi na sportowe wyzwania.

Uczestnicy będą mogli sprawdzić się na dwóch różnych dystansach:

  1. CLASSIC: 10 km biegu (4 pętle), 40 km kolarstwa (4 pętle), 5 km biegu (2 pętle) - to propozycja dla bardziej doświadczonych i wytrzymałych zawodników, którzy chcą zmierzyć się z pełnym dystansem duatlonu.
  2. SPRINT: 5 km biegu (2 pętle), 20 km kolarstwa (2 pętle), 2,5 km biegu (1 pętla) - idealny wybór dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z duatlonem lub preferują krótsze, bardziej dynamiczne dystanse.

Start, meta oraz strefa zmian będą zlokalizowane na przepięknym, nowoczesnym stadionie lekkoatletycznym, który dostarczy dużo przestrzeni dla kibiców, dzięki czemu atmosfera na zawodach będzie wyjątkowa.

Szybka i płaska trasa kolarska pozwoli uczestnikom rozwijać imponujące prędkości, podczas gdy nowa trasa biegowa z pewnością zaskoczy zarówno zawodników, jak i kibiców. Te optymalne warunki sprawią, że wielu uczestników będzie miało szansę na ustanowienie nowych rekordów życiowych.

Organizatorzy Marconi Duathlon Świdnica zadbają o niezapomnianą, sportową atmosferę, dzięki której wszyscy uczestnicy poczują się wyjątkowo i będą mogli czerpać radość z rywalizacji. Niezależnie od tego, czy startujesz w duatlonie po raz pierwszy, czy jesteś doświadczonym zawodnikiem, ten wyjątkowy event na długo pozostanie w Twojej pamięci.

 

Znajdź nocleg od 18-05-2024 do 19-05-2024 z Booking.com w lokalizacji Świdnica (Polska)

Najlepsze pianki do triathlonu poniżej 1000 złotych
Najlepsze pianki do triathlonu poniżej 1000 złotych

Przedstawiamy najlepsze (naszym zdaniem) pianki do triathlonu i pływania openwater do 1000 złotych. Odpowiedni sprzęt w pływaniu triathlonowym i openwater, jak pianka do pływania, to kluczowy produkt do treningu i zawodów triathlonowych

Czytaj dalej
Zegarki do Triathlonu – Top 10 w 2024
Zegarki do Triathlonu – Top 10 w 2024

Zegarki do triathlonu w 2024 – to 10 zegarków w 2024. Wybór zegarków triathlonowych jest bardzo duży, a ograniczając sie do 10 z pewnością pomineliśmy kilka ciekawych opcji.

Czytaj dalej