Marconi Duathlon Świdnica 2024

Logo Zawodów Marconi Duathlon Świdnica 2024
Data19-05-2024
AdresŚwidnica, Dolnośląskie Polska
DystanseDuathlon (10km / 40km / 5km) ( Classic )
Duathlon (5km / 20km / 2,5km) ( Sprint )
Linkhttps://www.facebook.com
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

W dniu 19 maja 2024 r. w malowniczej Świdnicy odbędzie się już VI edycja prestiżowych zawodów Marconi Duathlon Świdnica. Impreza ta przyciąga zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, którzy są gotowi na sportowe wyzwania.

Uczestnicy będą mogli sprawdzić się na dwóch różnych dystansach:

  1. CLASSIC: 10 km biegu (4 pętle), 40 km kolarstwa (4 pętle), 5 km biegu (2 pętle) - to propozycja dla bardziej doświadczonych i wytrzymałych zawodników, którzy chcą zmierzyć się z pełnym dystansem duatlonu.
  2. SPRINT: 5 km biegu (2 pętle), 20 km kolarstwa (2 pętle), 2,5 km biegu (1 pętla) - idealny wybór dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z duatlonem lub preferują krótsze, bardziej dynamiczne dystanse.

Start, meta oraz strefa zmian będą zlokalizowane na przepięknym, nowoczesnym stadionie lekkoatletycznym, który dostarczy dużo przestrzeni dla kibiców, dzięki czemu atmosfera na zawodach będzie wyjątkowa.

Szybka i płaska trasa kolarska pozwoli uczestnikom rozwijać imponujące prędkości, podczas gdy nowa trasa biegowa z pewnością zaskoczy zarówno zawodników, jak i kibiców. Te optymalne warunki sprawią, że wielu uczestników będzie miało szansę na ustanowienie nowych rekordów życiowych.

Organizatorzy Marconi Duathlon Świdnica zadbają o niezapomnianą, sportową atmosferę, dzięki której wszyscy uczestnicy poczują się wyjątkowo i będą mogli czerpać radość z rywalizacji. Niezależnie od tego, czy startujesz w duatlonie po raz pierwszy, czy jesteś doświadczonym zawodnikiem, ten wyjątkowy event na długo pozostanie w Twojej pamięci.

 

Znajdź nocleg od 18-05-2024 do 19-05-2024 z Booking.com w lokalizacji Świdnica (Polska)

Canyon Speedmax CF – Nowa era w triathlonie
Canyon Speedmax CF – Nowa era w triathlonie

Canyon zaprezentował dwa nowe modele roweru Speedmax CF. Modele Speedmax stały się synonimem innowacji i wydajności, ustanawiając nowe standardy w

Czytaj dalej
Odwołanie WTCS w Abu Dhabi i Rozszerzenie List Startowych
Odwołanie WTCS w Abu Dhabi i Rozszerzenie List Startowych

Pierwsze zawody World Triathlon Championship Series (WTCS) roku, które miały się odbyć w Abu Dhabi, zostały nagle odwołane w dniu wyścigu z powodu ekstremalnych warunków pogodowych.

Czytaj dalej