Kołobrzeski Triathlon Indoor 2024

Logo Zawodów Kołobrzeski Triathlon Indoor 2024
Data20-04-2024
AdresKołobrzeg, Zachodniopomorskie Polska
DystanseTriathlon - indoor (300m / 8km / 3km)
Linkhttps://seasidepark.pl
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

"Kołobrzeski Triathlon Indoor" odbędzie się 20 kwietnia 2024 r. w Seaside Park Hotel**** w Kołobrzegu, oferując niezapomniane wyzwanie dla wszystkich entuzjastów sportu, aktywności fizycznej i dobrej zabawy. Wydarzenie to jest skierowane do osób w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania, które chcą rywalizować i pokonywać własne granice, spędzając czas w gronie podobnych pasjonatów.

Zawody obejmują trzy dyscypliny:

  • Pływanie: 300 m na basenie o długości 25 m,
  • Jazda na rowerze stacjonarnym: 8 km,
  • Bieg na bieżni stacjonarnej: 3 km.

Uczestnicy otrzymają pakiet startowy, który zawiera czepek pływacki i numer startowy. Ponadto, na wszystkich czeka medal pamiątkowy, dostęp do strefy finiszera z ciepłym posiłkiem, zimnymi przekąskami, naturalnym izotonikiem i wodą, a także strefa kibica. Zapewniony jest profesjonalny pomiar czasu oraz nadzór licencjonowanych sędziów.

Impreza zakończy się wieczorną ceremonią wręczenia nagród i medali, a także imprezą z DJ-em. Nagrody przewidziane są dla każdej kategorii (kobiety, mężczyźni), w tym vouchery na pobyt w hotelu oraz niespodzianki takie jak vouchery na kolację, masaż, ściankę wspinaczkową czy krioterapię.

Liczba miejsc jest ograniczona do 80 uczestników, a zapisy są możliwe dla gości hotelowych z promocyjną ceną 100 PLN za osobę oraz dla wszystkich chętnych za 150 PLN za osobę. Rejestracja dostępna jest przez oficjalną stronę hotelu.

Wydarzenie to jest wyjątkową okazją do rywalizacji w przyjaznej atmosferze, z możliwością doświadczenia nie tylko emocji sportowych, ale i wyjątkowego wsparcia w strefie kibica. To idealne połączenie sportowego ducha z relaksem i zabawą w urokliwym otoczeniu Kołobrzegu.

Znajdź nocleg od 19-04-2024 do 20-04-2024 z Booking.com w lokalizacji Kołobrzeg (Polska)

Canyon Speedmax CF – Nowa era w triathlonie
Canyon Speedmax CF – Nowa era w triathlonie

Canyon zaprezentował dwa nowe modele roweru Speedmax CF. Modele Speedmax stały się synonimem innowacji i wydajności, ustanawiając nowe standardy w

Czytaj dalej
Odwołanie WTCS w Abu Dhabi i Rozszerzenie List Startowych
Odwołanie WTCS w Abu Dhabi i Rozszerzenie List Startowych

Pierwsze zawody World Triathlon Championship Series (WTCS) roku, które miały się odbyć w Abu Dhabi, zostały nagle odwołane w dniu wyścigu z powodu ekstremalnych warunków pogodowych.

Czytaj dalej