Ironman Lanzarote 2019

Zawody są częścią cyklu: Ironman 2019

Opis zawodów

Ironman Lanzarota to najtrudniejsze zawody w cyklu Ironman na świecie. Tak głosowali uczestnicy zawodów w roku 2018. W 2019 zawody Ironman Lanzarote odbędą się 25 Maja 2019.

Znajdź nocleg od 24-05-2019 do 25-05-2019 dzięki Booking.com w lokalizacji Puerto del Carmen (Zagranica), Playa Grande. Za każdą rezerwacje zrobionę przez naszą stronę, otrzymamy prowizję od Booking.com, z góry dziękujemy za wszystkie rezerwacje!.

Triathlon - Plany Treningowe

Wydarzenia w pobliżu

Przykro nam, ale nie mamy w bazie żadnych wydarzeń z okolicy

Kolejna świetna książka znanego i cenionego w środowisku Toma Holland'a, eksperta w dziedzinie fitnessu oraz praktyka który ukończył 15 triathlonów IronMan. Wyobraź sobie, że za trzy miesiące zrealizujesz jedno ze swoich marzeń i ukończysz triatlon. Jest to możliwe dzięki wsparciu i radzie świetnego podręcznika Toma Hollanda Przygotowanie do triatlonu. Książka zawiera kompletny zakres inspirujących i ekscytujących metod treningowych, w tym 12 nowych planów treningowych, które kładą nacisk na to, co powinieneś robić codziennie, począwszy od dzisiaj, aż do dnia wielkiej imprezy, aby osiągnąć sukces startowy.