III Mityng Triathlonowy "Triathlon Nowe Warpno 2019"

Logo Zawodów III Mityng Triathlonowy "Triathlon Nowe Warpno 2019"
Data03-08-2019 ( pozostało )
AdresNowe Warpno (woj. zachodniopomorskie)
DystanseTriathlon - 1/4 ironman (950m / 45km / 10,55km)
Linkhttps://www.facebook.com/events/989342174787698
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Zapraszamy na III Mityng Triathlonowy „Nowe Warpno 2019” – drugą edycję imprezy na półwyspie nowowarpieńskim.
3 sierpnia 2019 roku odbędą się zawody na dystansie 56,5 km, stanowiącym popularną ćwiartkę.
Trasa pływacka rozpoczyna się w Jeziorze Nowowarpieńskim, a kończy zaś po drugiej stronie Półwyspu Nowowarpieńskiego, w Zatoce Nowowarpieńskiej. Trasa kolarska, oprócz doskonałej jakości asfaltu, oferuje brak wzniesień. Trasa biegowa, wiedzie po Nowym Warpnie: tuż pod Ratuszem i Kościołem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz wzdłuż okalających go brzegów Jeziora Nowowarpieńskiego i Zatoki Nowowarpieńskiej.
Nowe Warpno już kolejny raz przywita triathlonistów!
Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia na STARCIE!

Znajdź nocleg od 02-08-2019 do 04-08-2019 dzięki Booking.com w lokalizacji Nowe Warpno (Zachodniopomorskie), Plac Zwycięstwa 1. Za każdą rezerwacje zrobionę przez naszą stronę, otrzymamy prowizję od Booking.com, z góry dziękujemy za wszystkie rezerwacje!.

Triathlon - Plany Treningowe

Wydarzenia w pobliżu

Przykro nam, ale nie mamy w bazie żadnych wydarzeń z okolicy

Kolejna świetna książka znanego i cenionego w środowisku Toma Holland'a, eksperta w dziedzinie fitnessu oraz praktyka który ukończył 15 triathlonów IronMan. Wyobraź sobie, że za trzy miesiące zrealizujesz jedno ze swoich marzeń i ukończysz triatlon. Jest to możliwe dzięki wsparciu i radzie świetnego podręcznika Toma Hollanda Przygotowanie do triatlonu. Książka zawiera kompletny zakres inspirujących i ekscytujących metod treningowych, w tym 12 nowych planów treningowych, które kładą nacisk na to, co powinieneś robić codziennie, począwszy od dzisiaj, aż do dnia wielkiej imprezy, aby osiągnąć sukces startowy.