European Games Krakow 2023

Logo Zawodów European Games Krakow 2023
Data25.06 - 01.07.2023
AdresKraków, Małopolskie Polska
DystanseTriathlon
Linkhttps://www.european-games.org
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

W dniach od 27 czerwca do 1 lipca 2023 roku, w Krakowie i Małopolsce, odbędą się Europejskie Igrzyska. To wyjątkowe wydarzenie sportowe obejmuje również triathlon, który przyciąga zarówno zawodników, jak i kibiców z całego świata.

Szczegóły Wydarzenia

Zawody triathlonowe rozpoczną się 27 czerwca, kiedy to odbędzie się rywalizacja kobiet. Następnego dnia, 28 czerwca, przewidziano start mężczyzn. Ostatnią konkurencją będzie sztafeta mieszana, która odbędzie się 1 lipca.

Wyjątkowe Zasady

Komitet Techniczny Światowego Triathlonu udzielił wyjątku od zasady dla zawodników, którzy wezmą udział w zawodach WTCS w Montrealu i nie będą mogli uczestniczyć w odprawie w Krakowie z powodu terminu. Zawodnicy ci zostaną zweryfikowani na podstawie list startowych i wyników i nie otrzymają kary, zgodnie z wyjątkiem udzielonym przez Komitet Techniczny TRI.

Harmonogram

Zawody rozpoczną się od odprawy dla zawodników i trenerów, która odbędzie się 25 czerwca. Następnie, 26 czerwca, odbędą się treningi pływackie i rowerowe. 27 czerwca o godzinie 10:00 rozpocznie się rywalizacja kobiet, a dzień później, o tej samej godzinie, mężczyźni. 29 czerwca to dzień rezerwowy dla zawodów indywidualnych oraz spotkanie trenerów sztafet mieszanych. 30 czerwca odbędzie się trening pływacki dla sztafet mieszanych, a 1 lipca o godzinie 10:00 rozpocznie się rywalizacja sztafet.

Wielkie Wydarzenie Sportowe

Europejskie Igrzyska w Krakowie i Małopolsce to nie tylko wielkie wydarzenie sportowe, ale również okazja do promowania regionu. Zawody triathlonowe przyciągną zawodników z całego świata, co z pewnością przyczyni się do promocji sportu i zdrowego stylu życia.

Znajdź nocleg od 24-06-2023 do 01-07-2023 z Booking.com w lokalizacji Kraków (Polska)

PTO T100 Miami World Tour Triathlon: Gwiazdorska Obsada
PTO T100 Miami World Tour Triathlon: Gwiazdorska Obsada

Organizacja Zawodowych Triathlonistów (PTO) oraz World Triathlon ogłosiły listę startową gwiazd dla męskiego wyścigu Miami T100, który odbędzie się podczas CLASH Endurance Miami 9 marca 2024 roku.

Czytaj dalej
Lucy Charles-Barclay na czele listy startowej w Miami T100
Lucy Charles-Barclay na czele listy startowej w Miami T100

Lucy Charles-Barclay, brytyjska triathlonistka, rozpocznie sezon 2024 na zawodach Miami T100. Jest to pierwsze wydarzenie z cyklu T100 Triathlon World Tour.

Czytaj dalej