Ze względu na zagrożenie empidemią COVID-19 wiele zawodów zostało odwołanych lub przełożonych. Sprawdź listę zawodów dotkniętych epidemią koronawirusa.

Cross Uraz Duathlon CUD 2020

Logo Zawodów Cross Uraz Duathlon CUD 2020
Data22-08-2020 ( pozostało )
AdresUraz, Dolnośląskie Polska
DystanseDuathlon - cross (10km / 40km / 5km)
Duathlon - cross (5km / 20km / 5km)
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Zawody zostały przesunięte ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. Cross Uraz Duathlon odbędzie się 22-23 Sierpnia 2020 w miejscowości Uraz k. Wrocławia na następujących dystansach: CUD MAX: 10 km biegu – 2 pętle, 40 km roweru, 5 km biegu, oraz CUD MINI: 5 km biegu – 1 pętla, 20 km roweru, 5 km biegu.

Znajdź nocleg od 21-08-2020 do 23-08-2020 z Booking.com w lokalizacji Uraz (Polska)

91.97 Greatkids Śrem Triathlon / Duathlon 202013-09-2020

Kolejna świetna książka znanego i cenionego w środowisku Toma Holland'a, eksperta w dziedzinie fitnessu oraz praktyka który ukończył 15 triathlonów IronMan. Wyobraź sobie, że za trzy miesiące zrealizujesz jedno ze swoich marzeń i ukończysz triatlon. Jest to możliwe dzięki wsparciu i radzie świetnego podręcznika Toma Hollanda Przygotowanie do triatlonu. Książka zawiera kompletny zakres inspirujących i ekscytujących metod treningowych, w tym 12 nowych planów treningowych, które kładą nacisk na to, co powinieneś robić codziennie, począwszy od dzisiaj, aż do dnia wielkiej imprezy, aby osiągnąć sukces startowy.