Event has been cancelled

Cross Duathlon Mietków 2021 - wydarzenie odwołane

Logo Zawodów Cross Duathlon Mietków 2021
Data25-04-2021
AdresMietków, Dolnośląskie Polska
DystanseBike - cross (40km)
Duathlon - cross (10km / 40km / 5km)
Duathlon - cross (2,5km / 20km / 2,5km)
Linkhttps://triathlonmietkow.pl
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Zapraszamy na nowe, bardzo atrakcyjne widokowo i lokalizacyjnie zawody, które odbywają się na plaży w Maniowie Małym, gmina Mietków. Idealne zawody zarówno dla początkujących, tych którzy pierwszy raz spróbują połączyć bieg z rowerem, jak i dla tych bardziej zaawansowanych, którzy będą mogli przetestować swoje możliwości przed rozpoczynającym się sezonem startowym. Natomiast wszyscy, bez względu na stopień zaawansowanie, będą mogli liczyć na wyśmienitą atmosferę i przy muzycznych rockowych rytmach będzie można spędzić niedzielę – 25 kwietnia, w iście rekreacyjno-sportowej atmosferze!

Dystanse:

CROSS CLASSIC 2,5-20-2,5

CROSS MAX 10-40-5 

CROSS BIKE 40

Biegamy trochę po plaży i trochę po wale przeciwpowodziowym zbiornika. Rower natomiast poprowadzi nas częściowo po plaży jeziora do Domanic, gdzie objeżdżamy małe, błotniste  rozlewisko, przecinając drogę główną podjeżdżamy na wzniesienie gdzie rozpościera się piękny widok na jezioro, na gorę Ślężę oraz na pobliski pagórek, na którym znajduje się piękny kościół w Pożarzysku.

Strefa regeneracji będzie umiejscowiona obok Osiedla Riviera, gdzie na jednej z parceli, z grillem, ogniskiem i muzyką będzie można zakończyć to crossowe ściganie a najlepszych nagrodzić brawami i nagrodami.

To będą super zawody.

Zapraszamy

Znajdź nocleg od 24-04-2021 do 25-04-2021 z Booking.com w lokalizacji Mietków (Polska)

Kristian Blummenfelt: Cel to Złoto Olimpijskie w Paryżu
Kristian Blummenfelt: Cel to Złoto Olimpijskie w Paryżu

Kristian Blummenfelt, mistrz olimpijski w triathlonie, skupia się na obronie tytułu w Paryżu – cel złoto olimpijskie i bieg poniżej 29 minut.

Czytaj dalej
Polacy na Ultra Triathlon Italy 2024 (30xIM)
Polacy na Ultra Triathlon Italy 2024 (30xIM)

Już w przyszłym roku, Tomasz Lus i Jurand Czabański, dwaj zawodnicy z Polski, zmierzą się z niezwykłym wyzwaniem. We włoskim Desanzano del Garda odbędą się zawody ultratriathlonu na dystansie 30x Ironman.

Czytaj dalej