Triathlon Trzebinia wraca w 2026
7 czerwca ponownie spotkamy się nad Jeziorem Chechelskim w Trzebini, które idealnie nadaje się do triathlonowej rywalizacji. Atmosfera tego miejsca, szybkie trasy i świetna organizacja sprawiają, że to jeden z ciekawszych eventów na południu Polski.
Na zawodników czekają trzy dystanse do wyboru: 1/8 IM, 1/4 IM, 1/2 IM, a także możliwość startu w sztafetach. W 2026 trasy zostały odświeżone — odcinek kolarski w całości po asfalcie i w formule bez draftingu, bieg również w większości asfaltowy (w końcu bez piasku 😉), a pływanie tradycyjnie odbędzie się w czystych wodach Jeziora Chechelskiego. Całość otoczona pięknym terenem Ośrodka Rekreacyjnego Chechło.
To świetna propozycja zarówno dla debiutantów, którzy chcą postawić pierwszy krok w triathlonie, jak i dla ambitnych amatorów czy bardziej doświadczonych zawodników. Zawody słyną z przyjaznej atmosfery i świetnych warunków do ścigania.
Harmonogram 07.06.2026:
08:00 – otwarcie biura zawodów
10:00 – start 1/2 IM
11:15 – start 1/4 IM
12:00 – start 1/8 IM
(Szczegółowy harmonogram zostanie jeszcze opublikowany bliżej zawodów.)























