Nowy KalendarzTriathlonowy.pl

Event has been cancelled

Silesiaman Triathlon Gliwice 2024 - wydarzenie odwołane

Logo Zawodów Silesiaman Triathlon Gliwice 2024
Data15-06-2024
AdresGliwice, Śląskie Polska
DystanseTriathlon - 1/8 ironman (450m / 22km / 5km)
Linkhttp://www.silesiamantriathlon.pl
OrganizatorHolistix Events
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Silesiaman Triathlon Gliwice 2024. Gliwice, miasto znane ze swojej dynamicznej sceny sportowej, wkrótce stanie się areną dla wydarzeń triathlonowych w Polsce – Silesiaman Triathlon Gliwice 2024. Zaplanowany na 15 czerwca, triathlon ten jest dziełem Holistix Events i współorganizowany przez Urząd Miasta Gliwice oraz Mzuk Gliwice. Impreza ta ma na celu nie tylko promocję triathlonu jako wszechstronnej formy ruchu, ale również promowanie województwa śląskiego oraz propagowanie zdrowego stylu życia wśród mieszkańców regionu.

Wydarzenie to oferuje zawodnikom wyjątkowe wyzwanie na dystansie 1/8 Silesiaman, co oznacza 450 metrów pływania, 22 kilometry jazdy na rowerze i 5 kilometrów biegu. Startujący będą mieli okazję zmierzyć się z trasą w malowniczym otoczeniu OSW Czechowice, gdzie spodziewana temperatura wody wynosić będzie od 18 do 22 stopni Celsjusza.

Znajdź nocleg od 14-06-2024 do 15-06-2024 z Booking.com w lokalizacji Gliwice (Polska)

Akcesoria do treningu w triathlonie 2024
Akcesoria do treningu w triathlonie 2024

Jakie akcesoria do treningu w triathlonie wybrać w 2024 roku. Triathlon to wymagający sport, który łączy pływanie, jazdę na rowerze i bieganie. Każda z tych dyscyplin ma swoje specyficzne wyzwania i wymaga odpowiedniego przygotowania i sprzętu.

Czytaj dalej
Jak trenować do triathlonu w upalne dni?
Jak trenować do triathlonu w upalne dni?

Trenowanie w gorących warunkach stanowi istotny element przygotowań dla sportowców, zwłaszcza tych, którzy biorą udział w triathlonie.

Czytaj dalej