Ironman France Nice 2019

Zawody są częścią cyklu: Ironman 2019

Opis zawodów

Zawody Ironman France Nice 2019 odbędą się 30 Czerwca 2019. Pływanie w Morzu Śródziemnym, malownicza sceneria, finisz na plaży tak będzie w 2019 w Nicei.

Na zawodach dostępnych jest 40 slotów kwalifikacyjnych na 2019 IRONMAN World Championship Kona

Znajdź nocleg od 29-06-2019 do 30-06-2019 dzięki Booking.com w lokalizacji Nice (Zagranica), Plage du Centenaire. Za każdą rezerwacje zrobionę przez naszą stronę, otrzymamy prowizję od Booking.com, z góry dziękujemy za wszystkie rezerwacje!.

Triathlon - Plany Treningowe

Wydarzenia w pobliżu

Przykro nam, ale nie mamy w bazie żadnych wydarzeń z okolicy

Kolejna świetna książka znanego i cenionego w środowisku Toma Holland'a, eksperta w dziedzinie fitnessu oraz praktyka który ukończył 15 triathlonów IronMan. Wyobraź sobie, że za trzy miesiące zrealizujesz jedno ze swoich marzeń i ukończysz triatlon. Jest to możliwe dzięki wsparciu i radzie świetnego podręcznika Toma Hollanda Przygotowanie do triatlonu. Książka zawiera kompletny zakres inspirujących i ekscytujących metod treningowych, w tym 12 nowych planów treningowych, które kładą nacisk na to, co powinieneś robić codziennie, począwszy od dzisiaj, aż do dnia wielkiej imprezy, aby osiągnąć sukces startowy.