III Ostromecki Duathlon MTB 2023

Logo Zawodów III Ostromecki Duathlon MTB 2023
Data30-09-2023
AdresOstromecko, Kujawsko-pomorskie Polska
DystanseDuathlon - cross (5km / 20km / 2,5km) ( Sprint )
Linkhttps://b4sportonline.pl
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Serdecznie zapraszamy na pełen emocji weekend sportowy w Ostromecku! W dniu 30 września odbędą się niezwykle atrakcyjne zawody, które przyciągną miłośników kolarstwa górskiego, biegania oraz dzieci.

30 września o godzinie 12:00 wystartuje III Ostromecki Duathlon MTB na dystansie sprinterskim (27,5 km - 5km biegu, 20km jazdy rowerem oraz 2,5km biegu). Zawodnicy będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności na wymagającej trasie w malowniczych okolicach Ostromecka.

Tego samego dnia odbędzie się również Sztafeta III Ostromecki Duathlon MTB, gdzie zespoły będą mogły wspólnie zmierzyć się z tym samym dystansem 27,5 km.

Natomiast dla tych, którzy chcą połączyć wyzwanie duathlonu z biegiem ulicznym, przygotowaliśmy specjalną kategorię "Duathlon MTB + Bieg Uliczny" na łącznym dystansie 35 km.

1 października dzieci będą miały swoje pięć minut, startując o godzinie 10:00 w Biegu Dzieci, na specjalnie przygotowanej trasie dla najmłodszych uczestników.

O godzinie 13:00 tego samego dnia wystartuje XXXVI Bieg Uliczny Dąbrowa Chełmińska - Ostromecko. Biegacze będą mieli do pokonania 7,5 km malowniczą trasą, która sprawdzi ich kondycję i determinację.

Nie przegap tego wyjątkowego weekendu pełnego sportowych emocji! Zarejestruj się już dziś i dołącz do grona uczestników, aby wspólnie zmierzyć się z wyzwaniami i celebrować radość z aktywnego trybu życia w przepięknej scenerii Ostromecka.

 

Znajdź nocleg od 29-09-2023 do 30-09-2023 z Booking.com w lokalizacji Ostromecko (Polska)

Canyon Speedmax CF – Nowa era w triathlonie
Canyon Speedmax CF – Nowa era w triathlonie

Canyon zaprezentował dwa nowe modele roweru Speedmax CF. Modele Speedmax stały się synonimem innowacji i wydajności, ustanawiając nowe standardy w

Czytaj dalej
Odwołanie WTCS w Abu Dhabi i Rozszerzenie List Startowych
Odwołanie WTCS w Abu Dhabi i Rozszerzenie List Startowych

Pierwsze zawody World Triathlon Championship Series (WTCS) roku, które miały się odbyć w Abu Dhabi, zostały nagle odwołane w dniu wyścigu z powodu ekstremalnych warunków pogodowych.

Czytaj dalej