Nowy KalendarzTriathlonowy.pl

Family Poznań Aquathlon 2022

Logo Zawodów Family Poznań Aquathlon 2022
Data25-06-2022
AdresPoznań, Wielkopolskie Polska
DystanseAquathlon - sztafeta
Linkhttp://juniorpoznantriathlon.pl
OrganizatorPonokai Sport & Event
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Family Poznań Aquathlon- sztafeta rodzinna. Wyjątkowe wydarzenie podczas Enea Junior Poznań Triathlon 2022. W tym roku podobnie jak w poprzednim zapraszamy Was na wspaniałą sportową rywalizację podczas sztafety rodzinnej. Zapraszamy do startu nie tylko dzieci ale także rodziców czy dziadków. Zapraszamy na Family Poznań aquathlon- sztafetę rodzinną podczas której drużyny będą składać się z dziecka i jednej osoby dorosłej (mama, tata, dziadek lub babcia). Sztafeta odbywać się będzie na dystansie 50 metrów pływania i 400 biegu i to zespoły podczas zapisów decydują kto startuje w jakiej dyscyplinie.

Dla wyrównania szans i jeszcze większej frajdy będziemy przeliczać wiek startujących zawodników na sekundy i od czasu sztafety na mecie będziemy odejmować wiek osoby dorosłej a dodawać wiek dziecka.

Znajdź nocleg od 24-06-2022 do 25-06-2022 z Booking.com w lokalizacji Poznań (Polska)

Akcesoria do treningu w triathlonie 2024
Akcesoria do treningu w triathlonie 2024

Jakie akcesoria do treningu w triathlonie wybrać w 2024 roku. Triathlon to wymagający sport, który łączy pływanie, jazdę na rowerze i bieganie. Każda z tych dyscyplin ma swoje specyficzne wyzwania i wymaga odpowiedniego przygotowania i sprzętu.

Czytaj dalej
Jak trenować do triathlonu w upalne dni?
Jak trenować do triathlonu w upalne dni?

Trenowanie w gorących warunkach stanowi istotny element przygotowań dla sportowców, zwłaszcza tych, którzy biorą udział w triathlonie.

Czytaj dalej