ENEA Junior Poznań Triathlon 2023

Logo Zawodów ENEA Junior Poznań Triathlon 2023
Data24-06-2023
AdresPoznań, Wielkopolskie Polska
DystanseKids - aquathlon
Kids - triathlon
Linkhttp://juniorpoznantriathlon.pl
OrganizatorPonokai Sport & Event
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Prezentujemy ENEA JUNIOR POZNAŃ TRIATHLON 2023 – siódmą edycję niezwykłych, wielodyscyplinarnych zawodów sportowych dedykowanych dzieciom! Zapewnijcie swoim małym sportowcom niezapomniane wrażenia, pozwalając im stanąć na starcie tego wyjątkowego wydarzenia.

W tegorocznej edycji ENEA JUNIOR POZNAŃ TRIATHLON dzieci w wieku od 1 do 8 lat będą miały okazję spróbować swoich sił w triathlonie, natomiast młodzież w wieku od 9 do 15 lat wystartuje w aquathlonie. Te wyjątkowe zawody odbędą się w samym sercu Poznania, będąc prawdziwym świętem dziecięcego multisportu.

Impreza ta nie tylko jest największym tego typu wydarzeniem dla dzieci w Polsce, ale również należy do najważniejszych zawodów dla najmłodszych w Europie. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy poziom organizacji, dostosowany do potrzeb i wymagań małych uczestników:

  • Cały obiekt POSiR "Chwiałka" w Poznaniu oraz część przyległego Parku im. Jana Pawła II zostaną w pełni udostępnione najmłodszym zawodnikom.
  • Dzieci będą mogły korzystać z trzech basenów o różnych głębokościach, trzech stref zmian oraz regulowanych stojaków na rowery, dostosowanych do różnych kategorii wiekowych.
  • Bogate pakiety startowe będą czekać na wszystkich uczestników, a wolontariusze będą służyć pomocą na każdym etapie zawodów.
  • Wyjątkowa strefa rodzinnej aktywności zapewni mnóstwo atrakcji dla całych rodzin.

Zapraszamy serdecznie na ENEA JUNIOR POZNAŃ TRIATHLON, które odbędzie się 24 czerwca 2023 roku. Przygotujcie się na niezapomniane sportowe emocje i doświadczenia dla całej rodziny!

Znajdź nocleg od 23-06-2023 do 24-06-2023 z Booking.com w lokalizacji Poznań (Polska)

Triathlon DATEV Challenge Roth – Wyścig Roku Po Raz Dwunasty
Triathlon DATEV Challenge Roth – Wyścig Roku Po Raz Dwunasty

2 grudnia, podczas “sailfish Night of the Year” w Langen, niedaleko Frankfurtu w Niemczech, DATEV Challenge Roth został po raz dwunasty z rzędu uhonorowany tytułem Najlepszego Wyścigu Roku.

Czytaj dalej
Wizja Triathlonu według Davida Tilbury-Davisa
Wizja Triathlonu według Davida Tilbury-Davisa

David Tilbury-Davis, trener czołowych triathlonistów, takich jak Ashleigh Gentle, zajmująca 2. miejsce na świecie według PTO

Czytaj dalej