Nowy KalendarzTriathlonowy.pl

ENEA Junior Poznań Triathlon 2023

Logo Zawodów ENEA Junior Poznań Triathlon 2023
Data24-06-2023
AdresPoznań, Wielkopolskie Polska
DystanseKids - aquathlon
Kids - triathlon
Linkhttp://juniorpoznantriathlon.pl
OrganizatorPonokai Sport & Event
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Prezentujemy ENEA JUNIOR POZNAŃ TRIATHLON 2023 – siódmą edycję niezwykłych, wielodyscyplinarnych zawodów sportowych dedykowanych dzieciom! Zapewnijcie swoim małym sportowcom niezapomniane wrażenia, pozwalając im stanąć na starcie tego wyjątkowego wydarzenia.

W tegorocznej edycji ENEA JUNIOR POZNAŃ TRIATHLON dzieci w wieku od 1 do 8 lat będą miały okazję spróbować swoich sił w triathlonie, natomiast młodzież w wieku od 9 do 15 lat wystartuje w aquathlonie. Te wyjątkowe zawody odbędą się w samym sercu Poznania, będąc prawdziwym świętem dziecięcego multisportu.

Impreza ta nie tylko jest największym tego typu wydarzeniem dla dzieci w Polsce, ale również należy do najważniejszych zawodów dla najmłodszych w Europie. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy poziom organizacji, dostosowany do potrzeb i wymagań małych uczestników:

  • Cały obiekt POSiR "Chwiałka" w Poznaniu oraz część przyległego Parku im. Jana Pawła II zostaną w pełni udostępnione najmłodszym zawodnikom.
  • Dzieci będą mogły korzystać z trzech basenów o różnych głębokościach, trzech stref zmian oraz regulowanych stojaków na rowery, dostosowanych do różnych kategorii wiekowych.
  • Bogate pakiety startowe będą czekać na wszystkich uczestników, a wolontariusze będą służyć pomocą na każdym etapie zawodów.
  • Wyjątkowa strefa rodzinnej aktywności zapewni mnóstwo atrakcji dla całych rodzin.

Zapraszamy serdecznie na ENEA JUNIOR POZNAŃ TRIATHLON, które odbędzie się 24 czerwca 2023 roku. Przygotujcie się na niezapomniane sportowe emocje i doświadczenia dla całej rodziny!

Znajdź nocleg od 23-06-2023 do 24-06-2023 z Booking.com w lokalizacji Poznań (Polska)

Triumf Keulena i sukces Kacpra Stępniaka na Singapore T100
Triumf Keulena i sukces Kacpra Stępniaka na Singapore T100

Youri Keulen zwycięża na Singapore T100 Triathlon World Tour, dominując dzięki agresywnemu stylowi wyścigowemu. Kacper Stępniak zajmuje imponujące ósme miejsce.

Czytaj dalej
Olav Aleksander Bu: Architekt sukcesów Blummenfelta i Idena
Olav Aleksander Bu: Architekt sukcesów Blummenfelta i Idena

Olav Aleksander Bu odegrał kluczową rolę w osiągnięciach olimpijskich Kristiana Blummenfelta oraz rekordowych wynikach Gustava Idena

Czytaj dalej