Nowy KalendarzTriathlonowy.pl

Cross Triathlon Siemiatycze 2024

Logo Zawodów Cross Triathlon Siemiatycze 2024
Data01-09-2024
AdresSiemiatycze, Podlaskie Polska
DystanseTriathlon - cross (500m / 12km / 3km)
Linkhttp://www.mosir-siemiatycze.info
OrganizatorMOSiR Siemiatycze
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Cross Triathlon Siemiatycze 2024 to zawody triathlonowe które odbędą się 1 września 2024 roku w malowniczym mieście Siemiatycze, na Podlasiu. Organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, zawody mają na celu promocję zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, zarówno wśród mieszkańców miasta, jak i całego regionu.

Zawody rozpoczną się o godzinie 12:00, a biuro zawodów będzie otwarte od godziny 10:00 przy Plaży Miejskiej na Zalewie nr 2 w Siemiatyczach. Trasa triathlonu obejmuje trzy dyscypliny: pływanie, jazdę na rowerze i bieg przełajowy. Uczestnicy zmierzą się najpierw z 0,5 km odcinkiem pływackim w Zalewie nr 2, którego głębokość sięga maksymalnie 8 metrów. Następnie czeka ich 12 km trasa rowerowa prowadząca przez okoliczne lasy, a na końcu 3 km bieg crossowy również po leśnych ścieżkach.

Jedną z unikalnych cech Cross Triathlon Siemiatycze 2024 jest brak limitów czasowych, co pozwala każdemu uczestnikowi ukończyć zawody we własnym tempie. W przypadku niskiej temperatury wody, poniżej 14°C, obowiązkowe będą pianki neoprenowe.

Rejestracja na zawody jest możliwa jedynie w formie elektronicznej do 26 sierpnia 2024 roku, a wpisowe wynosi 70 zł. W dniu zawodów możliwe jest również zgłoszenie się na miejscu, jeśli pozostaną wolne miejsca, jednak wtedy opłata startowa wynosić będzie 140 zł. Pakiet startowy zawiera czepek, numer startowy oraz dostęp do opieki medycznej na trasie zawodów.


Opłaty startowe

Informacja u organizatora

Znajdź nocleg od 31-08-2024 do 01-09-2024 z Booking.com w lokalizacji Siemiatycze (Polska)

Triumf Keulena i sukces Kacpra Stępniaka na Singapore T100
Triumf Keulena i sukces Kacpra Stępniaka na Singapore T100

Youri Keulen zwycięża na Singapore T100 Triathlon World Tour, dominując dzięki agresywnemu stylowi wyścigowemu. Kacper Stępniak zajmuje imponujące ósme miejsce.

Czytaj dalej
Olav Aleksander Bu: Architekt sukcesów Blummenfelta i Idena
Olav Aleksander Bu: Architekt sukcesów Blummenfelta i Idena

Olav Aleksander Bu odegrał kluczową rolę w osiągnięciach olimpijskich Kristiana Blummenfelta oraz rekordowych wynikach Gustava Idena

Czytaj dalej