Nowy KalendarzTriathlonowy.pl

Calisia Triathlon 2022

Logo Zawodów Calisia Triathlon 2022
Data28-08-2022
AdresKalisz, Wielkopolskie Polska
DystanseKids - run
Sztafeta - 1/4 ironman (950m / 45km / 10,55km)
Triathlon - 1/4 ironman (950m / 45km / 10,55km)
Triathlon - 1/8 ironman (475m / 22,5km / 5,25km)
Linkhttps://www.triathlonkalisz.pl
OrganizatorAPS AGENCY
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

CALISIA TRIATHLON – już 28 sierpnia 2022!

29 sierpnia 2022 po raz czwarty kilkuset entuzjastów tego sportu zmierzy się z nurtem Prosny, przejedzie przez Kalisz odcinek kolarski i pobiegnie wzdłuż rzeki. Organizatorzy szykują szybkie trasy na ¼,  1/8 oraz strefę aktywności dla najmłodszych, w tym bieg z przeszkodami. Warto odwiedzić CALISIA Triathlon, pokibicować i dobrze się bawić jednocześnie! Podobnie jak poprzednie, tak i  nadchodząca edycja odbędzie się na dystansach1/4 (indywidualnie i w sztafecie) i 1/8 ironman. Impreza zostanie rozegrana na tych samych, sprawdzonych trasach z metą na słynnym kaliskim stadionie kolarskim.  Na zakończenie wakacji triathloniści opanują teren Aquaparku Kalisz, który jest partnerem imprezy. Będzie także towarzyszący imprezie – bieg dla dzieci – zapisy już otwarte! Nie zabraknie strefy expo, strefy chilloutu oraz rozlicznych stoisk – m.in. sponsorów imprezy. Dla każdej uczestniczki i uczestnika czeka darmowy bilet wstępu na pobliski AQUAPARK – idealne dla relaksu po zawodach!

- CALISIA Triathlon na stałe wpisuje się w triathlonową mapę Polski – podkreśla Krystian Kinastowski, Prezydent Kalisza. – Mamy u siebie rozpoznawalną i dobrze zorganizowaną imprezę, dzięki której możemy promować nasze miasto w całej Polsce. Nie zapominamy także o mieszkańcach Kalisza, zapraszamy do strefy aktywności na imprezie oraz najmłodszych – do wzięcia udziału w biegu z przeszkodami – dodaje.

W myśl hasła miasta Kalisza, każda zawodniczka i każdy zawodnik będą mogli „Dopisać swoją historię w triathlonie”. Etap pływacki rozegrany zostanie w Prośnie, kolarski na szosie krajowej w kierunku Turku, zaś biegowy – ścieżkami wzdłuż rzeki.

Zapisy dostępne na stronie www.triathlonkalisz.pl – tam także można zapisać swoje pociechy na bieg przeszkodowy w ramach imprezy.

Znajdź nocleg od 27-08-2022 do 28-08-2022 z Booking.com w lokalizacji Kalisz (Polska)

Triumf Keulena i sukces Kacpra Stępniaka na Singapore T100
Triumf Keulena i sukces Kacpra Stępniaka na Singapore T100

Youri Keulen zwycięża na Singapore T100 Triathlon World Tour, dominując dzięki agresywnemu stylowi wyścigowemu. Kacper Stępniak zajmuje imponujące ósme miejsce.

Czytaj dalej
Olav Aleksander Bu: Architekt sukcesów Blummenfelta i Idena
Olav Aleksander Bu: Architekt sukcesów Blummenfelta i Idena

Olav Aleksander Bu odegrał kluczową rolę w osiągnięciach olimpijskich Kristiana Blummenfelta oraz rekordowych wynikach Gustava Idena

Czytaj dalej