14. TAURON Triathlon "Stalowy Sokół" 2023

Logo Zawodów 14. TAURON Triathlon "Stalowy Sokół" 2023
Data09-09-2023
AdresJaworzno, Śląskie Polska
DystanseTriathlon (400m / 10km / 3km)
Linkhttps://mckis.jaworzno.pl
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

W tym roku już po raz czternasty w historii odbędzie się TAURON Triathlon ”Stalowy Sokół” 2023 w Jaworznie – ciekawa impreza sportowa zaliczana do jednej z najbardziej wymagających dla zawodników, a równocześnie atrakcyjnych dla kibiców.

Zmagania odbędą się na tych samych, co w latach ubiegłych, dystansach: pływanie – 400 metrów, rower – 10 kilometrów i na koniec bieg crossowy – 3 kilometry. Bazą zawodów, gdzie mieścić się będzie biuro zawodów i zlokalizowane będą start i meta – atrakcyjny przyrodniczo Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny ”Sosina” z największym zrewitalizowanym akwenem wodnym w Jaworznie. A do rywalizacji zawodnicy przystąpią w sobotę 9 września b. roku!

Osoby chcące zapewnić sobie udział w imprezie powinny jak najwcześniej zarezerwować sobie wolny termin, zgłosić się do zawodów i uiścić opłatę startową, gdyż ze względów technicznych i bezpieczeństwa limit zawodników został ustalony na 250 osób. A zgłaszać się można już od poniedziałku 3 kwietnia poprzez strony internetowe www.datasport.pl oraz www.mckis.jaworzno.pl.

Pamiętać należy, że za pełne zgłoszenie uważa się wypełnienie formularza zgłoszeniowego i uregulowanie opłaty startowej. Wpłatę w wysokości 80 zł należy wnieść na konto organizatora.

Zawody rozgrywane będą w następujących kategoriach:

  • generalna K i M,
  • wiekowe K i M
  • mieszkańcy Jaworzna K i M

Najlepsi zawodnicy mogą jak zawsze liczyć na nagrody finansowe, a wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal, koszulkę, możliwość wydrukowania specjalnego pamiątkowego certyfikatu ukończenia zawodów, a uzyskany wynik zostanie przesłany na podany w zgłoszeniu numer telefonu. Po zakończeniu zawodów ku pokrzepieniu uczestnicy dodatkowo otrzymają ciepły posiłek.

Pełną listę kategorii i nagród, regulamin imprezy z którym należy się ze szczególną uwagą zapoznać oraz wszelkie szczegóły dotyczące jaworznickiego triathlonu można znaleźć na stronie www.mckis.jaworzno.pl

Znajdź nocleg od 08-09-2023 do 09-09-2023 z Booking.com w lokalizacji Jaworzno (Polska)

Olav Aleksander Bu: Architekt sukcesów Blummenfelta i Idena
Olav Aleksander Bu: Architekt sukcesów Blummenfelta i Idena

Olav Aleksander Bu odegrał kluczową rolę w osiągnięciach olimpijskich Kristiana Blummenfelta oraz rekordowych wynikach Gustava Idena

Czytaj dalej
Canyon Speedmax CF – Nowa era w triathlonie
Canyon Speedmax CF – Nowa era w triathlonie

Canyon zaprezentował dwa nowe modele roweru Speedmax CF. Modele Speedmax stały się synonimem innowacji i wydajności, ustanawiając nowe standardy w

Czytaj dalej