HeadCoach Form Smart Swim Googles
HeadCoach Form Smart Swim Googles

Marka technologiczna FORM wraz okularami pływackimi FORM Smart Swim Googles wprowadziła na rynek HeadCoach. HeadCoach to pierwszy w swoim rodzaju cyfrowy trener pływania działający w czasie rzeczywistym. HeadCoach to funkcja, która oferuje pływakom trening w okularach, dostarczając wiedzę techniczną, skupiając się na rozwijaniu umiejętności i edukacji w aplikacji.

Technologia na wyciągnięcie ręki

HeadCoach wykorzystuje wyświetlacz inteligentnych okularów pływackich FORM Smart Swim Goggles, by w czasie rzeczywistym dostarczać informacje zwrotne dotyczące techniki pływania. Użytkownicy otrzymują dane na temat dwóch kluczowych wskaźników: FORM Score i HeadCoach Skills.

FORM Score – miernik efektywności

FORM Score to wskaźnik efektywności pływania, który ocenia się w skali od 0 do 100, opierając się na tempie i długości ruchu. HeadCoach Skills to pięć kluczowych obszarów, które pomagają pływakom zidentyfikować, nad czym powinni pracować, aby poprawić swoją efektywność. Obejmuje to: ruch głowy, ustawienie tempa, interwały oraz czas oddechu.

Edukacja i analiza

Platforma ocenia każdą z umiejętności HeadCoach w skali od 0 do 100, wskazując obszary wymagające poprawy i śledząc postępy. Dzięki HeadCoach, pływacy mają dostęp do spersonalizowanych zasobów edukacyjnych i treści wideo w aplikacji FORM Swim.

Każda umiejętność w HeadCoach posiada unikalne ćwiczenia, które mają na celu poprawę techniki pływania. Po zakończeniu sesji, użytkownicy mogą śledzić swoje postępy w aplikacji.

Dan Eisenhard, CEO firmy FORM, podkreśla, że HeadCoach to nowy rozdział dla FORM. HeadCoach oferuje wglądy w wydajność pływania i umożliwiający pływakom na każdym poziomie odkrywanie nowego potencjału.

Dostępność i innowacje

HeadCoach jest już dostępny dla subskrybentów FORM Premium, zarówno w okularach FORM Smart Swim Goggles, jak i w aplikacji FORM. Od wprowadzenia inteligentnych okularów w 2019 roku, FORM nieustannie dostarcza innowacyjne rozwiązania, takie jak treningi z przewodnikiem i indywidualne plany treningowe.

Gdzie kupić okularki pływackie FORM Smart Swim Goggles ?

Okularki Form można kupić m.in na Amazon.pl, link do zakupów tutaj: Okularki pływackie Form. Cena ok 1300PLN (270EUR), na ten moment nie ma bezpośredniej konkurencji lub podobnego produktu. Okularki Form z Amazon.pl z dostawą Prime dostępne nawet na kolejny dzień roboczy.

Podsumowanie

HeadCoach od FORM to przełom w treningu pływackim, który dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii pozwala na bardziej świadome i efektywne doskonalenie techniki pływania. Jest to krok milowy nie tylko dla zawodników, ale dla każdego, kto chce poprawić swoje umiejętności w wodzie.