Nowy KalendarzTriathlonowy.pl

Triathlon Garwoliński 2024

Logo Zawodów Triathlon Garwoliński 2024
Data29-06-2024
AdresRębków k. Garwolina, Mazowieckie Polska
DystanseTriathlon - sprint (750m / 20km / 5km)
Linkhttps://csik.garwolin.pl
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

XI Triathlon Garwoliński to zawody triathlonowe, które odbędą się 29 czerwca 2024 r. w Parku Wodnym "Mamut" w Rębkowie k. Garwolina. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Fundacja „Aqua Life”, Stowarzyszenie Truchtacz.pl oraz Garwolińskie Stowarzyszenie Kolarskie „Horyzont”. Triathlon odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Garwolina i Wójta Gminy Garwolin. 

Zawody odbędą się na dystansie sprinterskim, który obejmuje 750 m pływania, 20 km jazdy na rowerze oraz 5 km biegu. Trasa pływacka to jedna pętla w zbiorniku o głębokości do 15 m, z zabezpieczeniem ze strony służb ratownictwa WOPR. Trasa rowerowa jest płaska, z dwoma przejazdami przez wiadukt nad torami kolejowymi, i wymaga przestrzegania zasad ruchu drogowego, z zabezpieczeniem na skrzyżowaniach przez policję oraz ochotniczą straż pożarną. Trasa biegowa, oznaczona co 1 km, również obejmuje jedną pętlę. Klasyfikacje zawodów będą prowadzone w kategorii generalnej OPEN dla kobiet i mężczyzn, klasyfikacji kobiet i mężczyzn z powiatu garwolińskiego oraz w klasyfikacjach wiekowych.

Rejestracja do zawodów odbywa się online od 22 marca do 27 czerwca na stronach internetowych csik.garwolin.pl i facebook.com/triathlon.garwolin. Limit miejsc wynosi 110 zawodników, z możliwością zwiększenia do 120. Opłata startowa wynosi 190 zł przy płatności online, natomiast w dniu zawodów, w przypadku dostępności miejsc, wynosi 250 zł. Organizator zapewnia elektroniczny pomiar czasu, zabezpieczenie medyczne oraz przebieralnie, depozyt, toalety z prysznicami i parking na terenie obiektu. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy zawierający numer startowy, naklejki, czepek, napój regeneracyjny oraz baton.

Znajdź nocleg od 28-06-2024 do 29-06-2024 z Booking.com w lokalizacji Rębków k. Garwolina (Polska)

Triumf Keulena i sukces Kacpra Stępniaka na Singapore T100
Triumf Keulena i sukces Kacpra Stępniaka na Singapore T100

Youri Keulen zwycięża na Singapore T100 Triathlon World Tour, dominując dzięki agresywnemu stylowi wyścigowemu. Kacper Stępniak zajmuje imponujące ósme miejsce.

Czytaj dalej
Olav Aleksander Bu: Architekt sukcesów Blummenfelta i Idena
Olav Aleksander Bu: Architekt sukcesów Blummenfelta i Idena

Olav Aleksander Bu odegrał kluczową rolę w osiągnięciach olimpijskich Kristiana Blummenfelta oraz rekordowych wynikach Gustava Idena

Czytaj dalej