Nowy KalendarzTriathlonowy.pl

Triathlon dla Januszy i Grażyn 2023

Logo Zawodów Triathlon dla Januszy i Grażyn 2023
Data29-07-2023
AdresSulistrowice, Dolnośląskie Polska
DystanseSztafeta (400m / 17km / 6km)
Triathlon (400m / 17km / 6km)
Linkhttps://online.datasport.pl
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Triathlon dla Januszy i Grażyn 2023 dla osób które chciałyby zacząć swoją przygodę z triathlonem. Warunkiem przystąpienia do zawodów jest dokonanie opłaty startowej oraz podpisanie oświadczenia w biurze Organizatora o tym, że: nigdy nie brały udziału w zawodach na dystansach: IRONMAN, 1/2 IRONMAN, 1/4 IRONMAN, OLIMPIJSKIM ( nie dotyczy to uczestników startujących z małoletnią osobą niepełnosprawną) oraz, że startują z własnej woli i na własne ryzyko i że ich stan zdrowia zezwala na udział w tym wydarzeniu. Miejsce startu znajduje się na terenie SuliCamp – Kompleksu Wypoczynkowego nad Zalewem Sulistrowickim. Strefa zmian będzie ustawiona przy wyjeździe z Kompleksu na nawierzchni trawiastej.

Dystans:

  • Pływanie dystans około 400m
  • Rower około 17 km 
  • Bieg około 6 km

Opłata za uczestnictwo wynosi 220 zł dla startu indywidualnego i 500 zł dla startu sztafety. Osoby startujące z osobą niepełnosprawną oraz małoletnie osoby niepełnosprawne są zwolnione z opłaty startowej.

Wszyscy uczestnicy otrzymują pakiety startowe, które zawierają numer startowy, naklejki, opaskę na rękę, spersonalizowany upominek, czepek do pływania i inne elementy. Wszyscy finiszerzy otrzymują medale, a najlepsze trzy miejsca w różnych kategoriach otrzymują dodatkowe nagrody.

Zawody kończą się ceremonią dekoracji i ogłoszeniem wyników, które są później publikowane na oficjalnym profilu wydarzenia na Facebooku i stronie internetowej Organizatora.

Znajdź nocleg od 28-07-2023 do 29-07-2023 z Booking.com w lokalizacji Sulistrowice (Polska)

Najlepsze pianki do triathlonu poniżej 1000 złotych
Najlepsze pianki do triathlonu poniżej 1000 złotych

Przedstawiamy najlepsze (naszym zdaniem) pianki do triathlonu i pływania openwater do 1000 złotych. Odpowiedni sprzęt w pływaniu triathlonowym i openwater, jak pianka do pływania, to kluczowy produkt do treningu i zawodów triathlonowych

Czytaj dalej
Zegarki do Triathlonu – Top 10 w 2024
Zegarki do Triathlonu – Top 10 w 2024

Zegarki do triathlonu w 2024 – to 10 zegarków w 2024. Wybór zegarków triathlonowych jest bardzo duży, a ograniczając sie do 10 z pewnością pomineliśmy kilka ciekawych opcji.

Czytaj dalej