Tatraman 2024

Logo Zawodów Tatraman 2024
Data31-08-2024
AdresNiedzica-Zamek, Małopolskie Polska
DystanseTriathlon - 1/2 ironman (1900m / 90km / 21,1km) ( Triathlon Górski )
Linkhttp://tatraman.eu
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Tatraman to zawody triathlonowe organizowane na zbiegu trzech pięknych krain: polskiego i słowackiego Spisza oraz Tatr. Nazwa wyścigu nawiązuje do kultowych zawodów Ironman na Hawajach. Na mapie Polski jest wiele miejsc, gdzie można sprawdzić swoje siły, jednak większość zawodów organizowana jest na trasach prawie płaskich. Tatraman to jedne z pierwszych zawodów, gdzie można zmierzyć się z wyzwaniem pokonania dystansu ½ Ironmana w terenie górskim. Trasa zawodów przebiega od Niedzicy położonej nad Jeziorem Czorsztyńskim, przez polski i słowacki Spisz, a kończy się na szczycie Kasprowego Wierchu. Ze względu na swój wymagający charakter zawody są kierowane głównie do doświadczonych zawodników, lecz również sportowcy-amatorzy mają idealną okazję żeby sprawdzić swoje umiejętności. Piękne widoki, góralska gościnność, dystans – to fakt – ekstremalny, ale emocje na mecie bezcenne! To właśnie jest Tatraman!

Znajdź nocleg od 30-08-2024 do 31-08-2024 z Booking.com w lokalizacji Niedzica-Zamek (Polska)

Canyon Speedmax CF – Nowa era w triathlonie
Canyon Speedmax CF – Nowa era w triathlonie

Canyon zaprezentował dwa nowe modele roweru Speedmax CF. Modele Speedmax stały się synonimem innowacji i wydajności, ustanawiając nowe standardy w

Czytaj dalej
Odwołanie WTCS w Abu Dhabi i Rozszerzenie List Startowych
Odwołanie WTCS w Abu Dhabi i Rozszerzenie List Startowych

Pierwsze zawody World Triathlon Championship Series (WTCS) roku, które miały się odbyć w Abu Dhabi, zostały nagle odwołane w dniu wyścigu z powodu ekstremalnych warunków pogodowych.

Czytaj dalej