Ze względu na zagrożenie empidemią COVID-19 wiele zawodów zostało odwołanych lub przełożonych. Sprawdź listę zawodów dotkniętych epidemią koronawirusa.

SoCal Youth Triathlon Series Kids Mission Bay Triathlon Prerace Clinic 2020

Logo Zawodów SoCal Youth Triathlon Series Kids Mission Bay Triathlon Prerace Clinic 2020
Data20-09-2020 ( pozostało )
AdresSan Diego, California USA
DystanseTriathlon
Linkhttp://www.triuscoaching.com
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

SoCal Youth Triathlon Series Kids Mission Bay Triathlon Prerace Clinic 2020 zawody triathlonowe rozgrywane w USA (San Diego , CA). Zawody rozpoczną się 20 wrzesień (niedziela) 2020. Zawody zostaną rozegrane na dystansie Triathlon. Link do strony zawodów: instagram.com/raceplace

Znajdź nocleg od 19-09-2020 do 20-09-2020 z Booking.com w lokalizacji San Diego (USA)

Kolejna świetna książka znanego i cenionego w środowisku Toma Holland'a, eksperta w dziedzinie fitnessu oraz praktyka który ukończył 15 triathlonów IronMan. Wyobraź sobie, że za trzy miesiące zrealizujesz jedno ze swoich marzeń i ukończysz triatlon. Jest to możliwe dzięki wsparciu i radzie świetnego podręcznika Toma Hollanda Przygotowanie do triatlonu. Książka zawiera kompletny zakres inspirujących i ekscytujących metod treningowych, w tym 12 nowych planów treningowych, które kładą nacisk na to, co powinieneś robić codziennie, począwszy od dzisiaj, aż do dnia wielkiej imprezy, aby osiągnąć sukces startowy.