Mapa Triathlonowa | Triathlon w Polsce

Mapa Triathlonowa 2024

Triathlon Województwo Mazowieckie

Wpisz swój adres oraz promień poszukiwań, wyświetlimy wszystkie zawody w Twojej okolicy

Mapa Triathlonowa czyli Triathlon w Polsce


Mapa triathlonowa ze wszystkimi wydarzeniami multisportowymi w Polsce. Triathlon i duathlon zyskują na popularności. Chcesz wiedzieć, gdzie odbywają się zawody? Użyj naszej mapy triathlonowej. Mapa triathlonu to wizualny przewodnik po wszystkich wydarzeniach triathlonowych w kraju.

Mapa znajdziesz najbliższe zawody. Możesz też dowiedzieć się więcej o trasach i dystansach. To świetny sposób, by planować treningi, starty i podróże. Polska jest pełna miejsc do rywalizacji. Od Bałtyku po góry na południu. Mapa pomoże Ci je odkryć.

Triathlon Pomorskie

Województwo pomorskie jest idealne do uprawnia triathlonu i startów. W woj. pomorskim odbywają się jedne z największych imprez triathlonowych w Polsce. IRONMAN Gdynia oraz IRONMAN 70.3 Gdynia to pierwsze w Polsce zawody z pod szyldem IRONMAN. Challenge Gdańsk, który po latach powrócił, również przyciąga tysiące triathlonistów w województwie pomorskim.

Triathlon Kujawsko-Pomorskie

Triathlon Bydgoszcz, czyli największe zawody triathlonowe w Polsce. Właśnie w kujawsko-pomorskim możesz wystartować w najszybszych zawodach w kraju. Świetnie przygotowane trasy i idealna organizacja to wizytówka zawodów w Bydgoszczy.

Triathlon Warmińsko-Mazurskie

Triathlon Susz, czyli stolica polskiego triathlonu. Impreza rozgrywana nieprzerwanie od 1991.

Triathlon Śląskie

Silesiaman Triathlon, czyli zawody w Katowicach i Pszczynie to zawody od lat rozgrywane w pięknych terenach Śląska.

Triathlon Wielkopolskie

Triathlon Poznań oraz Triathlon Sieraków, to jedne z większych imprez w Polsce. Zawody rozgrywane w bliskiem okolicy Poznania, dzięki temu gwarantują wysoki poziom i idealne warunki do ścigania. .

Podsumowując, mapa triathlonowa to klucz do świata triathlonu i duathlonu w Polsce. Zachęcamy do korzystania z niej i dołączania do społeczności sportowców!