Ze względu na zagrożenie empidemią COVID-19 wiele zawodów zostało odwołanych lub przełożonych. Sprawdź listę zawodów dotkniętych epidemią koronawirusa.

Kids Mission Bay Triathlon Prerace Clinic 2020

Logo Zawodów Kids Mission Bay Triathlon Prerace Clinic 2020
Data20-09-2020 ( pozostało )
AdresSan Diego, California USA
DystanseTriathlon - super sprint
Linkhttp://www.triuscoaching.com
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Kids Mission Bay Triathlon Prerace Clinic 2020 zawody triathlonowe rozgrywane w USA (San Diego , CA). Zawody rozpoczną się 20 wrzesień (niedziela) 2020. Zawody zostaną rozegrane na dystansie Triathlon - super sprint. Link do strony zawodów: http://www.triuscoaching.com/upcoming-events
Znajdź nocleg od 19-09-2020 do 20-09-2020 z Booking.com w lokalizacji San Diego (USA)

Kolejna świetna książka znanego i cenionego w środowisku Toma Holland'a, eksperta w dziedzinie fitnessu oraz praktyka który ukończył 15 triathlonów IronMan. Wyobraź sobie, że za trzy miesiące zrealizujesz jedno ze swoich marzeń i ukończysz triatlon. Jest to możliwe dzięki wsparciu i radzie świetnego podręcznika Toma Hollanda Przygotowanie do triatlonu. Książka zawiera kompletny zakres inspirujących i ekscytujących metod treningowych, w tym 12 nowych planów treningowych, które kładą nacisk na to, co powinieneś robić codziennie, począwszy od dzisiaj, aż do dnia wielkiej imprezy, aby osiągnąć sukces startowy.