Junior Soplicowo Crossduathlon 2022

Logo Zawodów Junior Soplicowo Crossduathlon 2022
Data18-06-2022
AdresCichowo, Wielkopolskie Polska
DystanseKids - duathlon
Linkhttp://triathlonsoplicowo.pl
OrganizatorPonokai Sport & Event
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Junior Soplicowo- crossduathlon dla dzieci i młodzieży 

Triathlon Soplicowo to idealna impreza multisportowa dla całych rodzin. Rodzice mogą zmierzyć się z triathlonem na dystansach 1/8 i 1/4 Ironman zarówno w startach indywidualnych jak i w sztafetach ale to właśnie crossduathlonem dla dzieci i młodzieży zainaugurujemy całe zmagania.

Junior Soplicowo odbędzie się w sobotę 18.06.2022 w godzinach 9.30-11.00

Zaczynamy startami najmłodszych sportowców w wieku 1-2 lata (Junior 1) i 3-4 Lata (Junior 2) W tych dwóch kategoriach najważniejsza jest zabawa i dla zachowania zasad fair play w tych kategoriach nie wyłaniamy zwycięzców. Wszystkie dzieci są Zwycięzcami. Od kategorii Junior 3 nagradzamy pierwszą trójkę chłopców i dziewczynek.

Dwie wspomniane kategorie Junior 1 i 2, a także Junior3 kat (5-6 lat)będą zaczynały zmagania od jazdy na rowerze, a kończyły biegiem.

Każde następne kategorie będą już startowały w klasycznym duathlonie czyli : bieg-rower-bieg dlatego też młodzi zawodnicy pozostawiają rowery i kaski w strefie zmian jeszcze przed rozpoczęciem zawodów. Tak więc zaczniemy biegiem (bez kasku, zakładamy go w strefie zmian, a po etapie rowerowym kask zdejmujemy i biegniemy do mety bez kasku )

Ze względu na nawierzchnie gruntową etapu rowerowego w kategoriach Junior 4,5,6,7 zalecane jest posiadanie roweru o grubszych oponach np. mtb, treking

Na każdego zawodnika i zawodniczkę na mecie będzie czekać największa nagroda –MEDAL

Drodzy najmłodsi sportowcy zapraszamy serdecznie na Junior Soplicowo- crossduathlon

Życzymy powodzenia

Znajdź nocleg od 17-06-2022 do 18-06-2022 z Booking.com w lokalizacji Cichowo (Polska)