Ze względu na zagrożenie empidemią COVID-19 wiele zawodów zostało odwołanych lub przełożonych. Sprawdź listę zawodów dotkniętych epidemią koronawirusa.

Insane Triathlon Lublin 2019

Logo Zawodów Insane Triathlon Lublin 2019
Data03-11-2019 ( pozostało )
AdresLublin, Lubelskie Polska
DystanseTriathlon - inne
Linkhttps://www.facebook.com
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Trzecia edycja Insane Triathlon Lublin odbędzie się w niedzielę 3 listopada 2019.
---
Link do zapisów na zawody: https://stayinsane.pro/competitions/33
Link do zapisów na wolontariat: https://stayinsane.pro/competitions/32
---
W tym wydarzeniu będziemy dawać linki do informacji publikowanych na naszej stronie. Dołączenie do wydarzenia świadczy o zainteresowaniu zawodami, ale NIE JEST równoznaczne z rejestracją.
---
Dzisiaj przede wszystkim ogłaszamy TERMIN tak by można go było wpisać w grafik: dogadać z rodziną powrót bo zawody, zarezerwować wolne w pracy jak się pracuje w niedzielę, etc :)
Regulamin zawodów i start zapisów na wolontariat i zawody pojawi się jak zawsze na naszym www już za kilka dni - poinformujemy tutaj.
---
Formuła bez zmian: indoor, 10 minut pływania na 50m basenie / 30 minut na trenażerze / 20 minut na bieżni elektrycznej. Będzie klasyfikacja generalna OSI - kto był rok lub dwa lata temu, wie o co chodzi :)
---
Rezerwujcie czas, a jak macie pytania, to piszcie pod wydarzeniem. Do zobaczenia :)

Znajdź nocleg od 02-11-2019 do 03-11-2019 z Booking.com w lokalizacji Lublin (Polska)

Wydarzenia w pobliżu

[km]Nazwa WydarzeniaData startu
42.52 VII Triathlon Kraśnik 2020 - Przegrywają jedynie nieobecni23-08-2020

Kolejna świetna książka znanego i cenionego w środowisku Toma Holland'a, eksperta w dziedzinie fitnessu oraz praktyka który ukończył 15 triathlonów IronMan. Wyobraź sobie, że za trzy miesiące zrealizujesz jedno ze swoich marzeń i ukończysz triatlon. Jest to możliwe dzięki wsparciu i radzie świetnego podręcznika Toma Hollanda Przygotowanie do triatlonu. Książka zawiera kompletny zakres inspirujących i ekscytujących metod treningowych, w tym 12 nowych planów treningowych, które kładą nacisk na to, co powinieneś robić codziennie, począwszy od dzisiaj, aż do dnia wielkiej imprezy, aby osiągnąć sukces startowy.