Ze względu na zagrożenie empidemią COVID-19 wiele zawodów zostało odwołanych lub przełożonych. Sprawdź listę zawodów dotkniętych epidemią koronawirusa.

Flat Out Tri Club 2020

Logo Zawodów Flat Out Tri Club 2020
Data25-03-2020 ( pozostało )
AdresLubbock, Texas USA
DystanseTriathlon
Linkhttps://www.facebook.com
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Flat Out Tri Club 2020 zawody triathlonowe rozgrywane w USA (Lubbock , TX). Zawody rozpoczną się 25 marzec (środa) 2020. Zawody zostaną rozegrane na dystansie Triathlon. Link do strony zawodów: https://www.facebook.com/FlatOutTri?ref=br_tf
Znajdź nocleg od 24-03-2020 do 25-03-2020 z Booking.com w lokalizacji Lubbock (USA)

Wydarzenia w pobliżu

Przykro nam, ale nie mamy w bazie żadnych wydarzeń z okolicy

Kolejna świetna książka znanego i cenionego w środowisku Toma Holland'a, eksperta w dziedzinie fitnessu oraz praktyka który ukończył 15 triathlonów IronMan. Wyobraź sobie, że za trzy miesiące zrealizujesz jedno ze swoich marzeń i ukończysz triatlon. Jest to możliwe dzięki wsparciu i radzie świetnego podręcznika Toma Hollanda Przygotowanie do triatlonu. Książka zawiera kompletny zakres inspirujących i ekscytujących metod treningowych, w tym 12 nowych planów treningowych, które kładą nacisk na to, co powinieneś robić codziennie, począwszy od dzisiaj, aż do dnia wielkiej imprezy, aby osiągnąć sukces startowy.