Nowy KalendarzTriathlonowy.pl

Delfin indoor Triathlon SOSIR Słupsk

Logo Zawodów Delfin indoor Triathlon SOSIR Słupsk
Data05-11-2023
AdresSłupsk, Pomorskie Polska
DystanseTriathlon - indoor (500m / 15km / 3km)
Linkhttps://delfin-travel.pl
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Stowarzyszenie Sportowe Delfin jest organizatorem imprezy, a współorganizatorami są SOSIR Słupsk oraz Polski Związek Triathlonu. Celem wydarzenia jest popularyzacja triathlonu jako wszechstronnej formy aktywności fizycznej oraz promowanie zdrowego stylu życia wśród mieszkańców regionu. Chcemy także w ten sposób promować region, w tym miasto Słupsk oraz infrastrukturę sportową w kraju i na świecie.

Zawody składają się z trzech konkurencji. Pierwsza to pływanie na dystansie 500 metrów, które odbędzie się na pływalni SOSiR Słupsk przy ulicy Szczecińskiej 99. Następnie uczestnicy przeniosą się na Halę Gryfia, gdzie zorganizowane będą strefy zmian, w których zawodnicy przygotują się do kolejnych etapów wyścigu. Druga konkurencja to kolarstwo na dystansie 15 kilometrów, które odbędzie się na rowerach stacjonarnych w Hali Gryfia przy SOSIR Słupsk. Ostatnim etapem rywalizacji jest bieg na dystansie 3 kilometrów na bieżniach mechanicznych.

Delfin Indoor Triathlon SOSIR Słupsk jest pierwszą tego typu imprezą Triathlon w naszym regionie i mamy nadzieję, że stanie się stałym punktem w kalendarzu imprez sportowych Słupska. W zawodach wezmą udział przede wszystkim mieszkańcy okolic oraz zaproszone kluby triathlonowe i zawodnicy z Pomorza, Pomorza Zachodniego oraz z całego kraju.

Znajdź nocleg od 04-11-2023 do 05-11-2023 z Booking.com w lokalizacji Słupsk (Polska)

Najlepsze pianki do triathlonu poniżej 1000 złotych
Najlepsze pianki do triathlonu poniżej 1000 złotych

Przedstawiamy najlepsze (naszym zdaniem) pianki do triathlonu i pływania openwater do 1000 złotych. Odpowiedni sprzęt w pływaniu triathlonowym i openwater, jak pianka do pływania, to kluczowy produkt do treningu i zawodów triathlonowych

Czytaj dalej
Zegarki do Triathlonu – Top 10 w 2024
Zegarki do Triathlonu – Top 10 w 2024

Zegarki do triathlonu w 2024 – to 10 zegarków w 2024. Wybór zegarków triathlonowych jest bardzo duży, a ograniczając sie do 10 z pewnością pomineliśmy kilka ciekawych opcji.

Czytaj dalej