Delfin indoor Triathlon SOSIR Słupsk

Logo Zawodów Delfin indoor Triathlon SOSIR Słupsk
Data05-11-2023
AdresSłupsk, Pomorskie Polska
DystanseTriathlon - indoor (500m / 15km / 3km)
Linkhttps://delfin-travel.pl
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Stowarzyszenie Sportowe Delfin jest organizatorem imprezy, a współorganizatorami są SOSIR Słupsk oraz Polski Związek Triathlonu. Celem wydarzenia jest popularyzacja triathlonu jako wszechstronnej formy aktywności fizycznej oraz promowanie zdrowego stylu życia wśród mieszkańców regionu. Chcemy także w ten sposób promować region, w tym miasto Słupsk oraz infrastrukturę sportową w kraju i na świecie.

Zawody składają się z trzech konkurencji. Pierwsza to pływanie na dystansie 500 metrów, które odbędzie się na pływalni SOSiR Słupsk przy ulicy Szczecińskiej 99. Następnie uczestnicy przeniosą się na Halę Gryfia, gdzie zorganizowane będą strefy zmian, w których zawodnicy przygotują się do kolejnych etapów wyścigu. Druga konkurencja to kolarstwo na dystansie 15 kilometrów, które odbędzie się na rowerach stacjonarnych w Hali Gryfia przy SOSIR Słupsk. Ostatnim etapem rywalizacji jest bieg na dystansie 3 kilometrów na bieżniach mechanicznych.

Delfin Indoor Triathlon SOSIR Słupsk jest pierwszą tego typu imprezą Triathlon w naszym regionie i mamy nadzieję, że stanie się stałym punktem w kalendarzu imprez sportowych Słupska. W zawodach wezmą udział przede wszystkim mieszkańcy okolic oraz zaproszone kluby triathlonowe i zawodnicy z Pomorza, Pomorza Zachodniego oraz z całego kraju.

Znajdź nocleg od 04-11-2023 do 05-11-2023 z Booking.com w lokalizacji Słupsk (Polska)

PTO ogłasza dzikie karty na wyścigi Miami T100 Triathlon
PTO ogłasza dzikie karty na wyścigi Miami T100 Triathlon

PTO oraz World Triathlon ogłosiły dzikie karty na wyścigi Miami T100 w ramach CLASH Endurance Miami. Dzikie karty otrzymało 8 kobiet oraz 3 mężczyzn. Zawody T100 Miami Triathlon odbędą się 9 marca 2024 roku.

Czytaj dalej
Imponująca lista startowa kobiet: T100 Triathlon w Miami
Imponująca lista startowa kobiet: T100 Triathlon w Miami

Organizacja Zawodowych Triathlonistów (PTO) zaprezentowała listę startową na kobiecy wyścig Miami T100, który odbędzie się 9 marca 2024 roku.

Czytaj dalej