XI Triathlon Kraśnik - Mistrzostwa Polski Supersprint

Logo Zawodów XI Triathlon Kraśnik - Mistrzostwa Polski Supersprint
Data24.08 - 25.08.2024
AdresKraśnik, Lubelskie Polska
DystanseTriathlon - olimpijski (1500m / 40km / 10km)
Triathlon - super sprint (350m / 10km / 2km)
Linkhttps://www.facebook.com
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

XI edycja Triathlon Kraśnik – Mistrzostwa Polski na supersprincie i olimpijka 24-25 sierpnia 2024 r. nad malowniczym Zalewem Kraśnickim odbędzie się kolejna, XI edycja Triathlon Kraśnik, jednego z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych w regionie. Po raz kolejny zapraszamy wszystkich pasjonatów triathlonu oraz miłośników sportu do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, które przynosi ze sobą wiele emocji, rywalizacji i pozytywnej energii. Rywalizację zaplanowaliśmy na dwóch dystansach zarówno indywidualnie, jak i w sztafetach: - supersprint (350 m pływania, 10 km jazdy rowerem i 2 km biegu); - olimpijski – standard (1500 m pływania, 40 km jazdy rowerem i 10 km biegu).

Zapisy indywidualne: https://zapisy.sts-timing.pl/993/

Zapisy sztafet: https://zapisy.sts-timing.pl/993/sztafeta/

Podczas tegorocznej edycji będziemy również organizatorem Festiwalu Triathlonu z Mistrzostwami Polski we wszystkich grupach wiekowych na supersprincie, Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz Mistrzostw Polski Strażaków na dystansie olimpijskim.

Przygotowaliśmy wiele nowości, które uczynią wydarzenie jeszcze bardziej ekscytującym i atrakcyjnym dla wszystkich uczestników: Różnorodność kategorii wiekowych: Ponad 30 kategorii wiekowych Mistrzostw Polski na dystansie supersprinterskim zapewni każdemu uczestnikowi szansę na rywalizację w odpowiedniej grupie wiekowej. Nowe konkurencje biegowe dla dzieci i młodzieży: Chcemy zaangażować młodszych sportowców w triathlon, dlatego przygotowaliśmy specjalne konkurencje biegowe, które będą dostosowane do ich wieku i umiejętności. Tor sprawności małego strażaka: Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy specjalny tor sprawności, który pozwoli im poczuć się jak prawdziwi strażacy i sprawdzić swoje umiejętności. Dystans olimpijski bez draftingu: Dla zawodników lubiących dłuższe ściganie, przygotowaliśmy dystans olimpijski bez draftingu oraz z dozwolonymi rowerami czasowymi, co pozwoli na jeszcze bardziej sprawiedliwą i ekscytującą rywalizację.

Koncert plenerowy w sobotę: Po zakończeniu pierwszego dnia zawodów zapraszamy wszystkich uczestników i kibiców na koncert plenerowy, który będzie doskonałą okazją do relaksu i integracji. Sztafety: Jak zawsze zachęcamy do tworzenia sztafet, które są doskonałą okazją do wspólnej rywalizacji i budowania więzi sportowej. Triathlon Kraśnik to nie tylko zawody sportowe, ale również doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi, cieszenia się sportową atmosferą oraz wsparcia dla wszystkich uczestników. Zapraszamy do udziału i wspólnego tworzenia niezapomnianych chwil podczas XI edycji Triathlon Kraśnik!

Znajdź nocleg od 23-08-2024 do 25-08-2024 z Booking.com w lokalizacji Kraśnik (Polska)

Triumf Keulena i sukces Kacpra Stępniaka na Singapore T100
Triumf Keulena i sukces Kacpra Stępniaka na Singapore T100

Youri Keulen zwycięża na Singapore T100 Triathlon World Tour, dominując dzięki agresywnemu stylowi wyścigowemu. Kacper Stępniak zajmuje imponujące ósme miejsce.

Czytaj dalej
Olav Aleksander Bu: Architekt sukcesów Blummenfelta i Idena
Olav Aleksander Bu: Architekt sukcesów Blummenfelta i Idena

Olav Aleksander Bu odegrał kluczową rolę w osiągnięciach olimpijskich Kristiana Blummenfelta oraz rekordowych wynikach Gustava Idena

Czytaj dalej