Nowy KalendarzTriathlonowy.pl

Triathlon Przechlewo 2023

Logo Zawodów Triathlon Przechlewo 2023
Data23-07-2023
AdresPrzechlewo, Pomorskie Polska
DystanseTriathlon - 1/4 ironman (950m / 45km / 10,55km)
Linkhttps://foxter-sport.pl
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Triathlon Przechlewo 2023 to ekscytujące zawody triathlonowe, które odbędą się 23 lipca 2023 roku o godzinie 11:00 w urokliwej miejscowości Przechlewo. Impreza ta przyciąga zarówno doświadczonych zawodników, jak i amatorów chcących spróbować swoich sił w tej wymagającej dyscyplinie sportowej. Zawody składają się z trzech etapów:

I część zawodów - pływanie na dystansie 950 m na Jeziorze Przechlewskim, z jedną pętlą. Spodziewana temperatura wody to 18-19 stopni Celsjusza. Uczestnicy mają 45 minut na ukończenie tego etapu. Start oraz meta zawodów znajdują się w parku wiejskim nad Jeziorem Przechlewskim w Przechlewie.

II część zawodów - jazda na rowerze o długości 45 km, na trasie obejmującej dwie pętle między Przechlewem a Rzeczenicą. Trasa jest lekko pofałdowana. Pomiar czasu odbywa się elektronicznie. Kask jest obowiązkowy, a droga na całej trasie jest zamknięta dla ruchu drogowego. Zawody odbywają się w konwencji zakazu draftingu, a uczestnicy mogą korzystać z dowolnego typu rowerów. Limit czasu na ukończenie pływania i jazdy na rowerze wynosi 3,5 godziny.

III część zawodów - bieg na dystansie 10,55 km, z dwiema pętlami. Nawierzchnia trasy obejmuje ścieżkę pieszo-rowerową, kostkę brukową, asfalt oraz ścieżkę utwardzoną. Trasa jest oznaczona co 1 km. Limit czasu na ukończenie całych zawodów wynosi 5 godzin.

Triathlon Przechlewo 2023 to doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności w różnych dyscyplinach sportowych oraz cieszyć się pięknymi widokami jeziora i okolic. Zawody odbywają się w przyjaznej atmosferze, a uczestnicy mogą liczyć na wsparcie kibiców oraz świetną organizację imprezy.

Znajdź nocleg od 22-07-2023 do 23-07-2023 z Booking.com w lokalizacji Przechlewo (Polska)

Triumf Keulena i sukces Kacpra Stępniaka na Singapore T100
Triumf Keulena i sukces Kacpra Stępniaka na Singapore T100

Youri Keulen zwycięża na Singapore T100 Triathlon World Tour, dominując dzięki agresywnemu stylowi wyścigowemu. Kacper Stępniak zajmuje imponujące ósme miejsce.

Czytaj dalej
Olav Aleksander Bu: Architekt sukcesów Blummenfelta i Idena
Olav Aleksander Bu: Architekt sukcesów Blummenfelta i Idena

Olav Aleksander Bu odegrał kluczową rolę w osiągnięciach olimpijskich Kristiana Blummenfelta oraz rekordowych wynikach Gustava Idena

Czytaj dalej