Nowy KalendarzTriathlonowy.pl

13. TAURON Triathlon „Stalowy Sokół” 2022

Logo Zawodów 13. TAURON Triathlon „Stalowy Sokół” 2022
Data03-09-2022
AdresJaworzno, Śląskie Polska
DystanseTriathlon (400m / 10km / 3km)
Linkhttps://mckis.jaworzno.pl
OrganizatorMiejskie Centrum Kultury i Sportu Jaworzno
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

W tym roku po czteroletniej przerwie po raz trzynasty w historii w Jaworznie odbędzie się TAURON Triathlon ”Stalowy Sokół” 2022 w Jaworznie – ciekawa impreza sportowa zaliczana do jednej z najbardziej wymagających dla zawodników, a równocześnie atrakcyjnych dla kibiców.

Zmagania odbędą się na tych samych, co w latach ubiegłych, dystansach: pływanie – 400 metrów, rower – 10 kilometrów i na koniec bieg crossowy – 3 kilometry. Bazą zawodów, gdzie mieścić się będzie biuro zawodów i zlokalizowane będą start i meta – atrakcyjny przyrodniczo Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny ”Sosina” z największym zrewitalizowanym akwenem wodnym w Jaworznie. A do rywalizacji zawodnicy przystąpią w sobotę 3 września b. roku!

Osoby chcące zapewnić sobie udział w imprezie powinny jak najwcześniej zarezerwować sobie wolny termin, zgłosić się do biegu i uiścić opłatę startową, gdyż ze względów technicznych i bezpieczeństwa limit zawodników został ustalony na 250 osób. A zgłaszać się można już od piątku 1 kwietnia poprzez strony internetowe www.datasport.pl oraz www.mckis.jaworzno.pl.

Pamiętać należy, że za pełne zgłoszenie uważa się wypełnienie formularza zgłoszeniowego i uregulowanie opłaty startowej. Wpłatę w wysokości 70 zł należy wnieść na konto organizatora.

Zawody rozgrywane będą w następujących kategoriach:

generalna K i M,

wiekowe K i M

mieszkańcy Jaworzna K i M

Najlepsi zawodnicy mogą jak zawsze liczyć na nagrody finansowe, a wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal, koszulkę, możliwość wydrukowania specjalnego pamiątkowego certyfikatu ukończenia zawodów, a uzyskany wynik zostanie przesłany na podany w zgłoszeniu numer telefonu. Po zakończeniu zawodów ku pokrzepieniu uczestnicy dodatkowo otrzymają ciepły posiłek.

Pełną listę kategorii i nagród, regulamin imprezy z którym należy się ze szczególną uwagą zapoznać oraz wszelkie szczegóły dotyczące jaworznickiego triathlonu można znaleźć na stronie www.mckis.jaworzno.pl

Znajdź nocleg od 02-09-2022 do 03-09-2022 z Booking.com w lokalizacji Jaworzno (Polska)

Akcesoria do treningu w triathlonie 2024
Akcesoria do treningu w triathlonie 2024

Jakie akcesoria do treningu w triathlonie wybrać w 2024 roku. Triathlon to wymagający sport, który łączy pływanie, jazdę na rowerze i bieganie. Każda z tych dyscyplin ma swoje specyficzne wyzwania i wymaga odpowiedniego przygotowania i sprzętu.

Czytaj dalej
Jak trenować do triathlonu w upalne dni?
Jak trenować do triathlonu w upalne dni?

Trenowanie w gorących warunkach stanowi istotny element przygotowań dla sportowców, zwłaszcza tych, którzy biorą udział w triathlonie.

Czytaj dalej