T100 Triathlon World Tour 2024 - wyniki Kobiet Miami
T100 Triathlon World Tour 2024 – wyniki Kobiet Miami

India Lee Wygrywa Miami T100 2024

W pierwszej rundzie T100 Triathlon World Tour w Miami, India Lee, 35-letnia Brytyjka, osiągnęła najlepszy wynik w swojej karierze, wygrywając zawody. Lee pokonała na biegu mistrzynię świata IRONMAN, Lucy Charles-Barclay, która zajęła drugie miejsce, a na trzecim miejscu uplasowała się Holly Lawrence. To brytyjskie podium podkreśla dominację zawodniczek z Wielkiej Brytanii w tym wydarzeniu.

• Jackie Hering (USA) – 3:45:09

Nie ukończyły: Kat Matthews (GBR), Lucy Buckingham (GBR), Sara Perez Sala (ESP), Emma Pallant-Browne (GBR), Tamara Jewett (CAN).

Dyskwalifikacja: Giorgia Priarone (ITA).

Nie wystartowały: Jodie Stimpson (GBR).

India Lee, z najszybszym czasem jazdy na rowerze i biegu, nie kryła emocji na mecie, celebrując swoje niezapomniane zwycięstwo. To wydarzenie nie tylko podkreśliło jej wyjątkowy talent, ale również zaznaczyło jej silną pozycję na międzynarodowej scenie triathlonu.