Iron Dragon Triathlon 2019 - Triada Południa

Zawody są częścią cyklu: Triada Południa 2019

Logo Zawodów Iron Dragon Triathlon 2019 - Triada Południa
Data08-09-2019 ( pozostało )
AdresLiszki (woj. małopolskie)
DystanseTriathlon - olimpijski (1,5 km / 40 km / 10 km)
Triathlon - sprint (750 m / 20 km / 5 km)
Linkhttp://www.irondragon.pl/
OrganizatorKlub Triathlonowy „Water Knights”
Widzisz błędną informacje w opisie wydarzenia. Daj nam znać klikając w ten link.

Opis zawodów

Kolejna edycja zawodów Onico Iron Dragon zostanie rozegrana w dniach 8. Września. Do wyboru zawodnicy będą mieć dwa dystanse - sprinterski - oraz olimpijski. Miejsce zawodów to Zalew „Na Piaskach” w Budzyniu i Cholerzynie, gmina Liszki (dawna nazwa zwyczajowa „Zalew Kryspinów”). Pozycja obowiązkowa dla wszystkich triathlonistów z małopolski.

Znajdź nocleg od 07-09-2019 do 08-09-2019 dzięki Booking.com w lokalizacji Liszki (Małopolskie), Zalew Kryspinów. Za każdą rezerwacje zrobionę przez naszą stronę, otrzymamy prowizję od Booking.com, z góry dziękujemy za wszystkie rezerwacje!.

Triathlon - Plany Treningowe

Wydarzenia w pobliżu

[km]Nazwa WydarzeniaData startu
57.14 TYSKI TRIATHLON ZIMOWY „Tyska Śnieżna Pantera” 202011-01-2020

Kolejna świetna książka znanego i cenionego w środowisku Toma Holland'a, eksperta w dziedzinie fitnessu oraz praktyka który ukończył 15 triathlonów IronMan. Wyobraź sobie, że za trzy miesiące zrealizujesz jedno ze swoich marzeń i ukończysz triatlon. Jest to możliwe dzięki wsparciu i radzie świetnego podręcznika Toma Hollanda Przygotowanie do triatlonu. Książka zawiera kompletny zakres inspirujących i ekscytujących metod treningowych, w tym 12 nowych planów treningowych, które kładą nacisk na to, co powinieneś robić codziennie, począwszy od dzisiaj, aż do dnia wielkiej imprezy, aby osiągnąć sukces startowy.